x-kom hosting

Pamięć RAM i Vista

twierdza
utworzono
utworzono

Witam. Pół roku temu kupiłem Laptopa Acer Aspire 5920 , niestety ostatnio miewam pewne problemy. Vista nie działa płynnie, przy starcie systemu użycie ram dochodzi do 1,85 GB! Może dlatego że używam sporo programów przy starcie: Norton 360, empowering technology; skype, itp.

Zainstalowałem Call Of Duty 4 lecz gra się tak przycina że się nie da grać, oczywiście przed włączeniem gry zakończyłem wszystkie programy oprócz antywirusa.

Pytanie: Czy dokupienie 2GB RAM przyspieszy system i czy będę mógł grać w gry typu COD4?

Vindows Vista Home Premium

Procesor: Intel Core 2 Duo T5550

RAM: 2GB DDR2

ReaveN
komentarz
komentarz

Moze wylacz zbedne programy wejdz w start>uruchom>msconfig>uruchamianie selektywne>programy i po wylaczaj taki jak skype gg itp powinno ci mniej ramu brac a ram zawsze mozesz kupic jak nie pomoze

Gość
komentarz
komentarz

na lapkach ciezko z grami, chyba ze masz takiego z GF 8600 czy 8800, nie mowiac juz o 8800 w SLI

ogolnie bez sensu dokupywac ram bo bys musial jak sie orientuje kupic kosc 2GB (bo sa 2 sloty w obu po 1GB)

Gość
komentarz
komentarz

1,85 GB po włączeniu? coś jest nie tak te programy nie powinny brać tyle RAM-u u mnie Vista po włączeniu / Firefox + IE 7+ gg zajmuje 869 mb: P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.