x-kom hosting

2x2GB czy 4x1GB

Gość
komentarz
komentarz

to kiepskie pamieci...

jednakze moim zdaniem ogolnie lepsze sa 4x1 gb, w dodatku kingstone hyperx wydaje sie byc mocniejszy :P

swirek
komentarz
komentarz
Co lepiej kupić

2x2gb:

czy 4x1GB:

Lepiej miec 2x2x1GB bo zdecydowanie lepiej kreca sie kosci 2x1GB niz 2x2GB.

Mozesz spokojnie kupic 2x2x1GB OCZ Platinum rev. 2 800MHz CL4. wydajnosciowo miedzy 800MHz a 1066MHz w normalnym uzytkowaniu roznica jest malo dostrzegalna. Bardziej jesli chodzi o syntetyczne benchmarki.

Jesli chcesz kupic pamieci typowo do krecenia to polecam Goodram PRO 900MHz (lub 1066MHz) tylko ze te sa juz drogie. I w tym momencie zaczynaja byc lekko unikatowe. Trudno je dostac.

eXec
komentarz
komentarz

a jakie polecacie (firmy) ?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Patriot, Kingston, Geil :)

swirek
komentarz
komentarz

Patrioty i Geile to przecietne pamieci obecnie.

Jesli kingstn to koniecznie HyperX.

OCZ np Platinum rev 2 lub Reaper.

Do tego dochodza Cruciale BallistiX i Goodramy PRO. Ew A-data :)

snip91
komentarz
komentarz
Do tego dochodza Cruciale BallistiX

Eee nie. Odradzam. Przejechałem się i ich nie polecę. Teraz pchają w nie Elpidy. PCB nie grzeszy jakością (ale czarne, mmmm :))

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam 2x1GB Corsair Dominator i dzis dokupilem 2x2GB (wszystko CL5 pod 1066Mhz) i jest spoko.

Jedynie w dziwnych okolicznosciach padly mi te stare kosci - ale mam gwarancje ;)

Gość
komentarz
komentarz
Ja mam 2x1GB Corsair Dominator i dzis dokupilem 2x2GB (wszystko CL5 pod 1066Mhz) i jest spoko.

jest spoko shitowa pamięć na quimondach....

Najlepsze memki na ddr2 robi: Cell Shock, Crucial (only micron), G.Skill, Goodram (ale tylko wersja Pro) i wszystkie inne na D9GKX, D9GMH

Gość
komentarz
komentarz
jest spoko shitowa pamięć na quimondach....

Najlepsze memki na ddr2 robi: Cell Shock, Crucial (only micron), G.Skill, Goodram (ale tylko wersja Pro) i wszystkie inne na D9GKX, D9GMH

Testy mowily co innego, poza tym slicznie smigaja ;)

Watpie aby egielda i typ podobne protale klamaly ;)

Jednakze to co podales rowniez sa bdb :)

Gość
komentarz
komentarz
Testy mowily co innego, poza tym slicznie smigaja...

...na standardowych taktach :lol: 0 możliwości, bo to quimondy

restek
komentarz
komentarz

A-Data sam uzywam sa bardzo dobre podkrecilem je o dodatkowe 100mhz i nadal 32 staopnie :) posiadaja oryginalnie radiatory

eXec
komentarz
komentarz

Mówie odrazu że niebawie się w ŻADNE podkręcanie, tylko włożę do komputera i ma działać bez żadnego OC. Tak samo procesor

dzarek1410
komentarz
komentarz

ja w tym temacie to lepiej jest wziasc Corsair Twin2X DDR2 2x 2GB 800MHz CL5-5-5-18 czy

2x Corsair Twin2X DDR2 2x 1GB 1066 MHz CL5-5-5-15 DHX Technology

a moze kto mi wyjasnic co oznaczaja te numerki na koncu np CL5-5-5-15

JSF
komentarz
komentarz

Lepiej wziąć te drugie. Te numerki na końcu to tzw timingi, czyli inaczej opóźnienia w przesyłaniu danych miedzy pamięcią operacyjna i procesorem. Im ich wartości są mniejsze tym szybsza jest komunikacja pomiędzy wymienionymi komponentami i tym samym komputer szybciej reaguje na wydane polecenia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.