x-kom hosting

Program instalacyjny do LIVEBOX-a

shagga
utworzono
utworzono

Zgubiłam płytę a bez niej nie moge zainstalować LIVEBOX-a....proszę o pomoc-bo na TP znalazłam sterowniki do USB i WIFI ale to nie wystarcza-nie chce mi zainstowalac mimo wszystko...a na infolini TP tak srednio moge sie dogadac z Nimi-bo dzis mi facet powiedzial "ciężko tak na odległość"...mysle,ze sam do konca nie wie w czym problem:/...i pomyslalam,ze moze potrzebny jets jeszcze program instalacyjny(wiem,ze na orginalnej plytce byl taki program i sterowniki-ktore juz sciagnelam)

POMOCY

shagga
komentarz
komentarz

Kurcze, sciagnelam to wczoraj ze stronki TPsy a dzis konsultant TPsy powiedzial mi,ze to jest potrzebne do instalowania LIVEBOXa przez USB a nie WIFI...i na plytce tez to jest...ale na pkytce jest jeszcze program instalacyjny-oprocz sterownikow do USB i WIFI co juz sciagnelam:(

Psycholandia
komentarz
komentarz

Spróbuj stąd: http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Wojskowy&sid=64

Nie wiem czy nie trzeba mieć konta, żeby stąd ściągać, najwyżej załóż to chwilka roboty.

shagga
komentarz
komentarz

Ściągam wszystko...chociaz mam wrazenie,ze juz to wszystko mam....a nigdzie nie widze programu instalacyjnego-wydaje mi sie,ze wszystko to to sterowniki... :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.