x-kom hosting

Crucial Ballistix a microny...

AirUpThere
utworzono
utworzono

Witam, od wczoraj mam w kompie 2x1GB Crucial Ballistix 800Mhz... I mam pytanko w jaki sposób mog faktycznie stwierdzić że są one robione na kościach Microna?

swirek
komentarz
komentarz

I mam pytanko w jaki sposób mog faktycznie stwierdzić że są one robione na kościach Microna?
Najpewniejszym sposobem jest zdjecie radiatora z pamieci i sprawdzenie czy na modulach jest napisane Micron... To nie jest zart :)
AirUpThere
komentarz
komentarz

Jakoś nie uśmiecha mi się ta opcja:PP

swirek
komentarz
komentarz

Sprobuj tu: http://www.crucial.com/support/help.aspx?tabid=sc2

I tu: gewalker@micron.com wyslij zapytanie czy Twoje Cruciale sa na Micronach :) (email jest z zkladki Contact Us klikasz w link Adverising :)

Gość
komentarz
komentarz

Jak nie chcesz ściągać radiatorów to zobacz: jeśli robią powyżej 1200 to microny dwustronne, jak zrobią 1100mhz to najprawopodobniej microny jednostronne, jesli nie zrobią 1000mhz to elpidy lub inny shit.

Możesz też po batchu sprawdzić...

AirUpThere
komentarz
komentarz
Możesz też po batchu sprawdzić...

Hę??? xD Trochę jaśniej:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.