x-kom hosting

Problem "mało miejsca na dysku"

haczykzZz
utworzono
utworzono

Komputer świeżo po formacie, próbuje instalowac plugin Flash Playera i wyskakuje mi błąd: Nie masz wystarczającej ilości miejsca na dysku do ukończenia tej instalacji. Zwolnij 5000KB i spróbuj ponownie. Na dysku E - tam gdzie nagrywam Flasha'a mam 30 GB wolnego miejsca. Co z tym zrobic ma ktoś pomysł?

Psycholandia
komentarz
komentarz

A masz tam FAT32 czy NTFS? Jeśli FAT32 to zmień na NTFS.

Wejdź w: Start >>> Uruchom >>> cmd , wpisz komendę: convert C: /fs:ntfs, gdzie C: to literka Twojego dysku.

haczykzZz
komentarz
komentarz

Zrobiłem tak jak napisałaś i wyświetlił się komunikat dysk jest już NTFS (czy jakoś tak), problem nie rozwiązany...

cubEE18
komentarz
komentarz
Komputer świeżo po formacie, próbuje instalowac plugin Flash Playera i wyskakuje mi błąd: Nie masz wystarczającej ilości miejsca na dysku do ukończenia tej instalacji. Zwolnij 5000KB i spróbuj ponownie. Na dysku E - tam gdzie nagrywam Flasha'a mam 30 GB wolnego miejsca. Co z tym zrobic ma ktoś pomysł?

a ten dysk E to ten na którym masz system? i czy na dysku C masz te 5000kb?

haczykzZz
komentarz
komentarz

Tak Windowsa mam na E i tam instaluje się Flash Player. Mam na tym dysku 30Gb wolnego miejsca, ale pisze żeby zwonic 5000kb. Bez sensu.

cubEE18
komentarz
komentarz

ale czy na dysku C też masz te wolne miejsce?

haczykzZz
komentarz
komentarz

Tak, na każdym dysku mam wystarczająco miejsca...

cubEE18
komentarz
komentarz
Tak, na każdym dysku mam wystarczająco miejsca...

Rozwiązanie

Po angielsku ale powinieneś zrozumieć

haczykzZz
komentarz
komentarz

Nie mogę zmienic litery dysku bo pisze: System Windows nie może zmodyfikowac litery dysku woluminu systemowego lub rozruchowego. Nie mam pojęcia jak to zrobic...

dar55
komentarz
komentarz

zarządzanie dyskami / PPM na E i USTAW JAKO AKTYWNA , restart

haczykzZz
komentarz
komentarz
zarządzanie dyskami / PPM na E i USTAW JAKO AKTYWNA , restart

Wybacz jak czegoś faktycznie nie dopatrzyłem, ale nie widzę nic takiego jak USTAW JAKO AKTYWNA.

dar55
komentarz
komentarz

masz xp ? to nie ma bata musi być , może być opcja niewidoczna ale musi byc , dokładnie OZNACZ PARTYCJĘ JAKO AKTYWNA

Gość
komentarz
komentarz

przepnij tasme od hdd na mobo, wejdz w bios i zmien ustawienia kolejnosci bootowania (ustaw swoj hdd jako pierwszy). ile ogolnie masz partycji i jak duzy jest caly hdd?

haczykzZz
komentarz
komentarz
przepnij tasme od hdd na mobo, wejdz w bios i zmien ustawienia kolejnosci bootowania (ustaw swoj hdd jako pierwszy). ile ogolnie masz partycji i jak duzy jest caly hdd?

bulit ja nie rozumiem w ogóle co ty napisałeś wybacz ;)

dar no jest, ale że tak powiem nie da się wcisnąc tej opcji ;)

arixmag
komentarz
komentarz

kolega napisal zebys poprostu ten kabelek co masz z dysku do plyty glownej przepiol do innego gniazda i zmienil kolejnosc bootowania w biosie a reste to mozemy wiedziec tylko od ciebie

Gość
komentarz
komentarz
kolega napisal zebys poprostu ten kabelek co masz z dysku do plyty glownej przepiol do innego gniazda i zmienil kolejnosc bootowania w biosie a reste to mozemy wiedziec tylko od ciebie

wlasnie xD

  • 2 miesiące później...
sirpietros
komentarz
komentarz (edytowane)

witam, temat umarl a ja mam ten sam problem wiec reaktywuje;)

problem jest taki, iz kupilem nowy komputer ktorego nie moge otworzyc(plomby) wiec musze zmienic te partyycje E, bez przepinania kablow od dysku(metoda nie inwazyjna;) )

pewnie jest jakis inny sposob zeby zmienic partycje systemowa E na C...(ktorej to C jest przypisany port usb jakis)

//zaraz cię zreaktywuję

//widzisz jaki to dział ? ;)

//zakładaj nowy temat

Edytowane przez dar55

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.