x-kom hosting

Wgrywanie gier na twardy dysk Xboxa 360

Kropacz
utworzono
utworzono

Witam. Czy da sie wgrac na dysk twardy Xboxa 360 gry ściągniete z internetu ? Bez przerobienia tego Xboxa ?

kozman
komentarz
komentarz

Ściągnięte z internetu, rozumiem Dema tak?:)

O ile wiem można ściągać z windows live i zapisywać na dysku.

Jeżeli chodzi o kopie zapasowe, to jedynie po przeróbce.

Kropacz
komentarz
komentarz

Czyli nie da sie np wkladajac oryginalnej plyty do nagrywarki zgrac ja sobie na dysk by pozniej odtworzyc bez koniecznosci uzywania plyty ?

NowakoV
komentarz
komentarz

Będzie się dało po wejściu NXE (19 listopad). Możliwa będzie instalacja gry na dysku, dzięki czemu gry będą się szybciej ładować i xbox nie będzie wył jak reaktor atomowy. Niestety, aby odpalić grę z dysku i tak trzeba mieć płytkę w napędzie, więc pożyczanie od kumpla i instalowanie nie wchodzi w grę.

Kropacz
komentarz
komentarz

Kiepsko, a jezeli ta gre przekopiuje np Clone DVD ?

Los_Emilos
komentarz
komentarz
Będzie się dało po wejściu NXE (19 listopad)

Z tego co wiem już jest w sieci. Prawdopodobnie jakiś beta-tester wypuścił ale podobno będzie można za używanie przed 19.11 dostać bana na konsole.

NowakoV
komentarz
komentarz

Kiepsko, a jezeli ta gre przekopiuje np Clone DVD ?
Wtedy będziesz musiał mieć przerobioną konsolę, a to już robisz na własną odpowiedzialność, bo łamiesz prawo i tracisz gwarancję.
Z tego co wiem już jest w sieci. Prawdopodobnie jakiś beta-tester wypuścił ale podobno będzie można za używanie przed 19.11 dostać bana na konsole.
Zgadza się. NXE już po sieci śmiga, ale nie można używać XBL, bo cię zbanują. Dlatego lepiej grzecznie poczekać :D Szczególnie, że oprócz instalacji gier na dysku nic ciekawego tam nie będzie, no może lepsza organizacja Dashboarda, ale to się stwierdzi po 19 XI.
Kropacz
komentarz
komentarz

Nie moge przerobic bo mam LiteOn ^^

Dark AlexX
komentarz
komentarz

Możesz ściągać całe gry z Xbox LIVE, ale tylko arcade i jak mieszkasz w kraju, gdzie Xbox LIVE jest oficjalnie to możesz kupować też gry z Xboxa 1. Nowy soft pozwoli na instalkę, ale jak pisał kolega wyżej to i tak będziesz musiał mieć płytę w napędzie (mimo tego, że nie będzie używana). Co do przerabiania to się nie opłaca, tracisz gwarancję i możesz dostać bana na LIVE, a oryginalną grę możesz zawsze sprzedać jak przejdziesz i dołożyć sobie do nowej co nie wynosi jakiś tam dużych kwot. Na allegro w ogóle nówki dużo nie kosztują, zawsze coś się tam znajdzie.

Aha, nowy soft doda też te pojechane avatary, więc nie zapominajcie o tym. Jak ktoś jeszcze jakimś cudem o tym nie słyszał to zapraszam do oglądnięcia: KLIK

NowakoV
komentarz
komentarz

Mnie awatary w ogóle nie kręcą...taka bezczelna kopia Mii(tak to się nazywa?) i jeszcze M$ się tego wypiera, że zerżnęli pomysł od Nintendo. Do NXE mam bardzo sceptyczne podejście. Oprócz instalacji gier, z czego i tak pewnie nie skorzystam, bo na 20GB mało mi się zmieści, to nic ciekawego w tym nie będzie. No ale cóż...pożyjemy zobaczymy.

Dark AlexX
komentarz
komentarz

Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć o nowym sofcie do X360 to zapraszam: TUTAJ

djkraszinio
komentarz
komentarz

mam pytanie czy jak 19 listopada wyjdzie ten nowy dash to jak sie połonczę z xbox live to konsola automatycznie zrobi aktualizacje czy będę musiał coś sam zrobić bo już sie nie mogę się doczekać tego wgrywanie gier na xboxa bo mam dysk 120giga więc trochę gierek wejdzie :D

NowakoV
komentarz
komentarz

XBL powinien cię zapytać czy chcesz aktualizować albo zrobi to sam. Na pewno nigdzie nie będziesz musiał nic robić.

djkraszinio
komentarz
komentarz

ok dzięki za odpowiedz, ale sie przyznam ze sobie już wgrałem tego dashborda :D bo nie mogłem sie odczekać instalacji gier na dysku :D

NowakoV
komentarz
komentarz

To pamiętaj, żeby nie łączyć się z XBL.

djkraszinio
komentarz
komentarz

wiem, wiem na razie i tak nie mam zamiaru grac przez neta

Dark AlexX
komentarz
komentarz
To pamiętaj, żeby nie łączyć się z XBL.

I tak się nie połączy, w ogóle to: KLIK

Keepsake
komentarz
komentarz

Mój kumpel który ma X'a gra sobie na "kopiach zapasowych" na Xbox Live i jakoś go nie zbanowali

Wie ktoś jak to możliwe ?

  • 7 miesięcy później...
leonek84
komentarz
komentarz (edytowane)
Możesz ściągać całe gry z Xbox LIVE, ale tylko arcade i jak mieszkasz w kraju, gdzie Xbox LIVE jest oficjalnie to możesz kupować też gry z Xboxa 1. Nowy soft pozwoli na instalkę, ale jak pisał kolega wyżej to i tak będziesz musiał mieć płytę w napędzie (mimo tego, że nie będzie używana). Co do przerabiania to się nie opłaca, tracisz gwarancję i możesz dostać bana na LIVE, a oryginalną grę możesz zawsze sprzedać jak przejdziesz i dołożyć sobie do nowej co nie wynosi jakiś tam dużych kwot. Na allegro w ogóle nówki dużo nie kosztują, zawsze coś się tam znajdzie.

Aha, nowy soft doda też te pojechane avatary, więc nie zapominajcie o tym. Jak ktoś jeszcze jakimś cudem o tym nie słyszał to zapraszam do oglądnięcia: KLIK

Proszę nie wprowadzać kogoś w błąd jak się na czym się nie znamy. Microsoft robi tak konsole, że przerabiając już się nie traci gwarancji, Specjalne plomby. Konsole można kupić na allegro już przerobioną, albo przerobić koszt waha się od 30-50 zł i plomby są nienaruszone. Można ściągać aktualizacje i grać Live! Sam doświadczyłem faktu, Jak znajomy wysłał Zepsutą , przerobioną konsolę i mu odesłali nową. Co do Bana na Live! na niektórych Gierkach tak można dostać, ale na niektórych i np. na iXtrime 1.51 1.6 nie można dostać. W sieci można poczytać w jakie gierki lepiej nie ryzykować a w które są bezpieczne. Prawda że można mieć 1 gierkę przejść i zamienić z dopłatą, ale np. ja uwielbiam grać ze znajomymi i czasem mamy ochotę na Forzę2 czasem na FIFKĘ 09PL czasem PGR4 czasem Virtua Tennis 09 czasem w COD 4,5 czasem w monster Jam bardzo często w DOA4, MK vs DC, UFC, FK3 (gry na 4 graczy naraz są super a zabawa przednia zwłaszcza przy piwku) I teraz pytanie przy koszcie 200zł za jedną gierkę i zarobkach 1000-1500zł no jak no i jak się bawić :P Czemu Microsoft tak słabo walczy z piractwem, czemu robi na obudowie jedną plombę która się nie niszczy, sflashowanie napędu po nauce banalnie proste można samemu to zrobić na domowym kompie, Liczy się sprzedać Konsol i swoich tytułów za które przeważnie banują. Ale nikt nikogo nie zmusza grać na LIVE! wiedząc że można dostać za daną pozycje bana. Gdyby gry było po 20-30zł nówka albo zarobki w Polsce wyższe to bym brzydził się piractwem. Nie popieram i nie namawiam, ale jest i korzystam. Hipokryzja i chciwość przyznaję. Taka jest moja opinia. Żeby nie być goło słownym tu jest wszystko na filmikach pokazane http://www.youtube.com/user/dexxxterek Dziękuje.

// Nie stać cię - nie kupuj. Prosta zasada.

// +20% za piractwo.

// NowakoV

Edytowane przez NowakoV

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.