x-kom hosting

"Cykanie" monitora

Olaaa
utworzono
utworzono

Czy następstwem tych pasków na ekranie może być to,że monitor po wyłączeniu tak cyka szybko,potem coraz wolniej,wolniej i przestaje?Boje się,że przez te problemy jeszcze mi się monitor spali albo wybuchnie albo coś :/ Nie znam się i tylko wy możecie mi pomóc :(

Lucider
komentarz
komentarz

Nie trzeba było zakładać nowego tematu do tego ;) Nie sądzę, żeby to była wina "cykania", mimo że trudno określić po Twoim opisie czy to naturalny dźwięk włączanego monitora czy nie. Tak czy inaczej na pewno nie musisz się bać, że monitor wybuchnie :)

Olaaa
komentarz
komentarz

Nie nie,jak wyłączyłam kompa całego,wogóle z głównego zasilacza to usłyszałam że cyka a potem przestaje.Tak wcześniej się nie działo i dlatego się zastanwiam czy to nie jest powiązane z tymi paskami.Chyba będę musiała po kogoś od kompa zadzwonić,bo najpierw paski,potem pulsowanie ekranu w lewym górnym rogu a teraz cykanie po wyłączeniu.To nie jest naturalny odgłos... :(

Sowa312
komentarz
komentarz

możliwe że coś jest nie tak z zasilaczem do monitora a to kineskop czy LCD?

Olaaa
komentarz
komentarz

LCD a dokładnie LG Flatron F700B.Ostatnio dużo kompa nie używam i zauważyłam,że już nie ma tych pasków co pojawiały się wcześniej,tak dużo za to tak jakby się przyciemniał moniotr na sekunde dosłownie :| A cykaniu jak narazie się nie przysłuchiwałam...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.