x-kom hosting

Zakup 1 GB Ramu do Epox EP-8KDA3+/8KDA3J

Gość
utworzono
utworzono

Zastanawia mnie to czy zakup 1 GB ramu miałby sens i czy by pasował. Więc mam już wpięte 2x512 ram do moejej płyty głownej z tego co widze został jeden slot wolny na ram nie mam pojecia czy kości by się nie gryzły i czy można było wpiac to do mojej płyty głownej "Epox EP-8KDA3+/8KDA3J"

fball
komentarz
komentarz

Nieopłaca sie.W sumie wątpie czy ta płyta obsłuży więcej niż 1gb ramu.Kiedyś jak miałem starego kompa to też chciałem kupić 1gb ramu ale okazało sie że nieobsłuzy mi tylu i postanowiłem kupić nowego kompa. :))

Gość
komentarz
komentarz

No ja też zamierzam kupić nowego kompa , ale za pare miechów :D , a ten 1 Gb ram to wcale nie taki duzy koszt , więc gdyby płyta mogła obsłużyć te 1 GB ram i nic by sie nie gryzło było by dobrze ?

Z tego co własnie przeczytałem chyba jest zdolna do obsługi 2 GB ramu.

dwukanałowa obsługa pamięci: nie

ilość gniazd pamięci: 3 szt.

maks. pojemność pamięci: 3 072 MB

złącze AGP: 8x

fball
komentarz
komentarz

jeśli tak to tak :) ale ja bym nieładował w ten komputer kasy.

Gość
komentarz
komentarz

No ja musze sobie narazie radzić. Ale mje zapytanie jest czy ramy sie ze soba bede gryzły ? te 2x512 z 1 GB ramu ?

fball
komentarz
komentarz

a jaką masz szybkośc magistrali i tych pamięci 2x512mb? (mhz)

Gość
komentarz
komentarz

PC3200 (200 MHz) DDR SDRAM. Czy mozna kupic np DDR 2 lub DDR w zwiekoszonej szybkości <MHZ>

fball
komentarz
komentarz

pc3200 to 400mhz czyli ddr-to jest szybkość pamięci , A powiedz jeszcze jaką masz szybkosc szyny jeżeli 400 to dołuż cos takiego http://allegro.pl/item455428774_goodram_dd...aniej_fvat.html

Gość
komentarz
komentarz

Szybkość pamięci PC3200 (200 MHz) . Jeżeli nie o to chodzi to nie wiem o co Sprawdzam na Everest Ultimate Edition

swirek
komentarz
komentarz

Szybkość pamięci PC3200 (200 MHz)
To sa pamieci DDR - Double Data Rate czyli 200MHz x 2 = 400MHz
Gość
komentarz
komentarz

Czyli te co podał FBALL pasowały by do mojej płyty głownej i by sie nie gryzły ?

snip91
komentarz
komentarz

Tak.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.