x-kom hosting

Jaka pamięć RAM lepsza?

nakon
utworzono
utworzono

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem RAM'u. Nie wiem, który wybrać Geil 2GB DDR2 800 Dual Chanel Kit Black Dragon 4-4-4-12, czy może DDR2 2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 OCZ2P800R22GK?? Proszę o szybką odp. Z góry thx. :D

Mag Magik
komentarz
komentarz

DDR2 2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 OCZ2P800R22GK

nakon
komentarz
komentarz

A o dużo lepsza??

swirek
komentarz
komentarz

Bierz OCZ Platinum rev. 2

Lepiej sie kreca. Ogolnie to lepsze pamieci. Te Geile sa przecietne.

nakon
komentarz
komentarz

Ale najgorzej że w tym sklepie co chce kompa kupować ich nie ma. :(

swirek
komentarz
komentarz

Ale najgorzej że w tym sklepie co chce kompa kupować ich nie ma.
To niech Ci sprowadza, albo kup przez internet gdzie indziej jesli nie beda chcieli zarobic... :P Dostarczysz im do skladania tylko (jesli beda Ci od razu skladac kompa przy zakupie) albo zlozysz sobie pozniej sam :)
nakon
komentarz
komentarz

To poproszę żeby mi wprowadzili. Ale to naprawdę duża różnica między tymi dwoma pamięciami??

swirek
komentarz
komentarz

Ale to naprawdę duża różnica między tymi dwoma pamięciami??
Co najmniej 20 zl :). Poza tym w dzialaniu OCZ sa stabilniejsze i lepiej sie dadza podkrecic.
Mag Magik
komentarz
komentarz

podaj link do strony twojego sklepu, może znajdzie się coś fajnego.

nakon
komentarz
komentarz

www.proline.pl

swirek
komentarz
komentarz

www.proline.pl
W jakiej miejscowosci ten proline ma byc? I ile kasy chcesz wydac na RAM?
AirUpThere
komentarz
komentarz

Albo weź to co ja mam w sygnie :) znakomite chłodzenie przy tym dobrze się kręcą... Mi lecą stabilnie na seryjnym napięciu i 900Mhz

swirek
komentarz
komentarz

przy tym dobrze się kręcą... Mi lecą stabilnie na seryjnym napięciu i 900Mhz
Hmmm... Czy z 800MHz na 900MHz to wg Ciebie "dobrze". Ja tu bym polemizowal... :P
AirUpThere
komentarz
komentarz

Tzn nie wiem na ile je więcej stać bo narazie więcej nie próbowałem :P Wiem że to nie to samo co Goodram PRO ale od Geil'i lepsze:D

swirek
komentarz
komentarz
Wiem że to nie to samo co Goodram PRO ale od Geil'i lepsze:D
W obu przypadkach masz racje.

Wracajac do tematu rzeczywiscie jesli juz nie ma szans na OCZ Platinum rev. 2 to Reapery mozna brac... Ale szkoda przeplacac...

AirUpThere
komentarz
komentarz

Też chciałem platinumy kupić ale w sklepie nie było to wziąłem Reapery i jestem zadowolony :)

nakon
komentarz
komentarz

Ja będę zamawiał przez neta. Nie mieszkam w żadnej z tych miejscowości. A na RAM mogę wydać max. 140zł.

n31T
komentarz
komentarz
Ja będę zamawiał przez neta. Nie mieszkam w żadnej z tych miejscowości. A na RAM mogę wydać max. 140zł.

http://www.apollo.pl/store/show_detail/30714

nakon
komentarz
komentarz

No tak ale w apollo jest drożej i nie wiem czy mi kompa przetestują.

swirek
komentarz
komentarz

No tak ale w apollo jest drożej
??? :blink: jeden z najtanszych sklepow...
i nie wiem czy mi kompa przetestują.
Przetestuja :) Zloza, przetestuja, a jesli pojawi sie aktualizacja BIOSu to i to zrobia jak poprosisz. Za darmoche :)
nakon
komentarz
komentarz

A czy przetestują nawet jeśli nie kupię u nich windowsa i nagrywarki DVD??

swirek
komentarz
komentarz

A czy przetestują nawet jeśli nie kupię u nich windowsa i nagrywarki DVD??
Ja nie kupowalem Windowsa u nich i przetestowali. Bez nagrywarki, wiesz, tez sie da kompa uruchomic, ew wsadza jakas swoja. Polecam Ci bezposredni kontakt ze sklepem apollo.pl i zadaj im te pytania, ktore Cie nurtuja ;)
nakon
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki. Kompa i tak będę kupował na Boże Narodzenie. :) Bo rodzice chcą prezent zrobić. A dobry sprzęt dobrałem?

http://img221.imageshack.us/my.php?image=komputerew1.jpg

I na całym tym sprzęcie apollo jest o 5zł droższy od proline. Ale w proline za przetestowanie i złożenie(które trwa 5 dni) trzeba zapłacić dodatkowe 50zł.

JSF
komentarz
komentarz

Jeżeli sprzęt chcesz kupić dopiero na Boże Narodzenie to zapytaj się za 1,5 miesiąca. Przez ten czas wiele może się zmienić w kategorii opłacalności ;)

nakon
komentarz
komentarz

Wiem. Ale ja już się cieszę że będę miał nowego kompa i muszę wiedzieć już wszystko przed. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.