x-kom hosting

Program do tworzenia grafików pracy

n31T
utworzono
utworzono

Cześć,

Znacie może jakieś (najlepiej darmowe) programy do tworzenia grafików pracy ? Za każdy program + :)

n31T
komentarz
komentarz

Nie :P To nie ma nic wspólnego z grafiką !!! Grafik jest to hmm taka tabela w której są rozpisane godziny pracowników.

n31T
komentarz
komentarz

Z tego co tu wyczytałem to oni oferują swoje usługi m.in. ten grafik, a ja bym wolał coś darmowego, albo coś co mógłbym najpierw przetestować ponieważ nie chcę kupić kota w worku.

Tomek
komentarz
komentarz

Do tego celu wykorzystaj arkusz kalkulacyjny Excel lub darmowy OpenOffice.

Nic lepszego nie znajdziesz.

n31T
komentarz
komentarz

Do tej pory robiłem to excelem, lecz myślałem że są jakieś programy, które losowo dobiorą każdemu pracownikowi godziny i nie będę musiał za każdym razem liczyć tego. No ale nic, dzięki za dobre chęci :P

  • 3 lata później...
gadd33
komentarz
komentarz

Robię wykopki, ale pewnie komuś się przyda:

[quote name='Tomek' timestamp='1222024473' post='474081'] Nic lepszego nie znajdziesz. [/quote]
Wszystko zależy od arkusza, ale mimo wszystko bym się nie zgodził...

[quote name='Sheo' timestamp='1222029661' post='474243'] Do tej pory robiłem to excelem, lecz myślałem że są jakieś programy, które losowo dobiorą każdemu pracownikowi godziny i nie będę musiał za każdym razem liczyć tego. No ale nic, dzięki za dobre chęci [/quote]
Są programy, ale też serwisy internetowe, które policzą to za Ciebie. Również dostosowane do polskiego prawa...

[quote name='Sheo' timestamp='1222024260' post='474073'] Z tego co tu wyczytałem to oni oferują swoje usługi m.in. ten grafik, a ja bym wolał coś darmowego, albo coś co mógłbym najpierw przetestować ponieważ nie chcę kupić kota w worku. [/quote]

Na [b][url="http://www.planujprace.pl"]www.planujprace.pl[/url][/b] zakładasz konto i przez miesiąc testujesz i używasz za darmo, potem możesz opłacić albo zrezygnować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.