Sign in to follow this  
Followers 0
n31T

Program do tworzenia grafików pracy

8 posts in this topic

Cześć,

Znacie może jakieś (najlepiej darmowe) programy do tworzenia grafików pracy ? Za każdy program + :)

Nie :P To nie ma nic wspólnego z grafiką !!! Grafik jest to hmm taka tabela w której są rozpisane godziny pracowników.

Z tego co tu wyczytałem to oni oferują swoje usługi m.in. ten grafik, a ja bym wolał coś darmowego, albo coś co mógłbym najpierw przetestować ponieważ nie chcę kupić kota w worku.

Do tego celu wykorzystaj arkusz kalkulacyjny Excel lub darmowy OpenOffice.

Nic lepszego nie znajdziesz.

Do tej pory robiłem to excelem, lecz myślałem że są jakieś programy, które losowo dobiorą każdemu pracownikowi godziny i nie będę musiał za każdym razem liczyć tego. No ale nic, dzięki za dobre chęci :P

Robię wykopki, ale pewnie komuś się przyda:

[quote name='Tomek' timestamp='1222024473' post='474081'] Nic lepszego nie znajdziesz. [/quote]
Wszystko zależy od arkusza, ale mimo wszystko bym się nie zgodził...

[quote name='Sheo' timestamp='1222029661' post='474243'] Do tej pory robiłem to excelem, lecz myślałem że są jakieś programy, które losowo dobiorą każdemu pracownikowi godziny i nie będę musiał za każdym razem liczyć tego. No ale nic, dzięki za dobre chęci [/quote]
Są programy, ale też serwisy internetowe, które policzą to za Ciebie. Również dostosowane do polskiego prawa...

[quote name='Sheo' timestamp='1222024260' post='474073'] Z tego co tu wyczytałem to oni oferują swoje usługi m.in. ten grafik, a ja bym wolał coś darmowego, albo coś co mógłbym najpierw przetestować ponieważ nie chcę kupić kota w worku. [/quote]

Na [b][url="http://www.planujprace.pl"]www.planujprace.pl[/url][/b] zakładasz konto i przez miesiąc testujesz i używasz za darmo, potem możesz opłacić albo zrezygnować.