x-kom hosting

Właczanie komputera za pomoca F1

Ged
utworzono
utworzono

Mam problem z właczaniem komputera. Uruchamiam go ale na monitorze nic sie nie wyswietla, słysze tylkko jak komputer chodzi ale gdy nacisne F1 wtedy zaladuje mi sie wszystko i wejde do systemu. Jakie sa przyczyny tego błedu?? Prosze o pomoc z góry dziekuje

dar55
komentarz
komentarz

ale gdy nacisne F1 wtedy zaladuje mi sie wszystko
masz jakiś błąd który jest opisany zaraz po F1 , przeczytaj ,przepisz i wstaw go tutaj
trophy250
komentarz
komentarz

Witam ja z komputerem miałem też coś takiego. JA zrestetowałem bion(wyjęłem baterię na płycie głównej). Spróbuj może się uda umnie się udało :)

svmsung
komentarz
komentarz

Też miałem taki problem wystarczyło ustawić w biosie. U mnie było coś z klawiaturą .

Psycholandia
komentarz
komentarz

Może zmień baterię od płyty głównej.

trophy250
komentarz
komentarz

Niee moim zdaniem wymienienie baterii nic nieda. Ponieważ bateria jest odpowiedzialna między innymi za poprawne działanie biosu jak by była wyczerpana to by niemógł nic zmienić w biosie poniewarz sam by się resetował. Może przez przypadek zmienił ustawienie w biosie. Wystarczy wyjąć bterię na dłuższy czas . Takie jest moje zdanie aczkolwiek mogę się myllić

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ja miałam słabą baterię i pojawiał mi się napis, żeby wcisnąć F1 i wtedy ładowały się ustawienia i wgrywał się dopiero Windows, dlatego można spróbować zmienić. Nie jest to jakiś wielki wydatek.

trophy250
komentarz
komentarz

Może i tak też być. Nigdy nic niewieadomo. Zawsze baterię można zmienić kwestia kilku kilkunastu zlotych jak kupisz to natym zle niewyjdziesz tylko na lepsze :))

Psycholandia
komentarz
komentarz

Kilka złotych, nie kilkanaście. Wymień baterię i napisz czy pomogło.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.