x-kom hosting

Modem PCI

sniper-
utworzono
utworzono

Witam.

Mam problem z laptopem mojego kuzyna. Konkretniej z tym że w menadżerze urządzeń po reinstalacji systemu (padł i trzeba było reinstalować) wykrywa mi inne urządzenie z żółtym pytajnkiem. Pisze że jest to modem PCI. Podejrzewam że jest to karta WiFi. W programie aida doszedłem że jest to

Intel® 82801AA/AB AC'97 Modem Controller. Nigdzie jednak nie mogę znaleźć jak to zainstalować. Proszę o pomoc. Laptop nie jest mój i nie wiem czy ma on kartę WiFi.

Laptop DELL C640

n31T
komentarz
komentarz

Ma wbudowaną antenę WiFi. Co do znaku zapytania, to czy kuzyn instalował wszystkie sterowniki, które były dołączone do zestawu ?

pozdrawiam

sniper-
komentarz
komentarz

ja reinstalowałem w nim system i nie miałem dołączonych żadnych sterowników. Po reinstalce zainstalowałem tylko ATI Driver do karty graficznej i wszystko ładnie działa oprócz tego znaku zapytania w menadżerze przy Modemie PCI. Jakie stery mam jeszcze zainstalować ;) ?

n31T
komentarz
komentarz

http://support.euro.dell.com/support/downl...tid=&impid=

Tam wszystkie sterowniki do tego modelu laptopa, niech kuzyn spróbuje ściągnąć sterowniki do karty sieciowej/WiFi.

pozdrawiam

sniper-
komentarz
komentarz

własnie z tej strony sciagałem stery. mam tego laptopa u siebie. stoi obok ;p wgrałem ATI, od chipsetu i dell driver. reszta wydaje mi sie nie potrzebna.

ale ja kompletnie nie wiem skad sciagnac sterownik do tej karty sieciowej. wogóle jaki jest to model karty sieciowej WiFi ? Intel® 82801AA/AB AC'97 Modem Controller, to to ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.