Sign in to follow this  
Followers 0
sniper-

Modem PCI

5 posts in this topic

Witam.

Mam problem z laptopem mojego kuzyna. Konkretniej z tym że w menadżerze urządzeń po reinstalacji systemu (padł i trzeba było reinstalować) wykrywa mi inne urządzenie z żółtym pytajnkiem. Pisze że jest to modem PCI. Podejrzewam że jest to karta WiFi. W programie aida doszedłem że jest to

Intel® 82801AA/AB AC'97 Modem Controller. Nigdzie jednak nie mogę znaleźć jak to zainstalować. Proszę o pomoc. Laptop nie jest mój i nie wiem czy ma on kartę WiFi.

Laptop DELL C640

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma wbudowaną antenę WiFi. Co do znaku zapytania, to czy kuzyn instalował wszystkie sterowniki, które były dołączone do zestawu ?

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja reinstalowałem w nim system i nie miałem dołączonych żadnych sterowników. Po reinstalce zainstalowałem tylko ATI Driver do karty graficznej i wszystko ładnie działa oprócz tego znaku zapytania w menadżerze przy Modemie PCI. Jakie stery mam jeszcze zainstalować ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

własnie z tej strony sciagałem stery. mam tego laptopa u siebie. stoi obok ;p wgrałem ATI, od chipsetu i dell driver. reszta wydaje mi sie nie potrzebna.

ale ja kompletnie nie wiem skad sciagnac sterownik do tej karty sieciowej. wogóle jaki jest to model karty sieciowej WiFi ? Intel® 82801AA/AB AC'97 Modem Controller, to to ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.