Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Modem PCI

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   sniper-

sniper-
  • Użytkownik
  • 23 postów
0
Neutralny

Napisano 31 sierpień 2008 - 14:25

Witam.

Mam problem z laptopem mojego kuzyna. Konkretniej z tym że w menadżerze urządzeń po reinstalacji systemu (padł i trzeba było reinstalować) wykrywa mi inne urządzenie z żółtym pytajnkiem. Pisze że jest to modem PCI. Podejrzewam że jest to karta WiFi. W programie aida doszedłem że jest to
Intel® 82801AA/AB AC'97 Modem Controller. Nigdzie jednak nie mogę znaleźć jak to zainstalować. Proszę o pomoc. Laptop nie jest mój i nie wiem czy ma on kartę WiFi.

Laptop DELL C640
  • 0

#2 OFFLINE   Sheo

Sheo
  • Użytkownik
  • 5039 postów
326
Znakomity
  • Numer GG:
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 31 sierpień 2008 - 15:02

Ma wbudowaną antenę WiFi. Co do znaku zapytania, to czy kuzyn instalował wszystkie sterowniki, które były dołączone do zestawu ?

pozdrawiam
  • 0
Procesor : Core 2 Duo E8400 3.0ghz
Karta graficzna : Asus GF 8800GTS 512
Pł‚yta Główna : Asus P5Q Deluxe
RAM : Kingston HyperX DDR2 2048 MB / 800
Zasilacz : Chieftec GPS - 650 W
Dysk Twardy : Samsung F1 640GB

#3 OFFLINE   sniper-

sniper-
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 23 postów
0
Neutralny

Napisano 31 sierpień 2008 - 15:43

ja reinstalowałem w nim system i nie miałem dołączonych żadnych sterowników. Po reinstalce zainstalowałem tylko ATI Driver do karty graficznej i wszystko ładnie działa oprócz tego znaku zapytania w menadżerze przy Modemie PCI. Jakie stery mam jeszcze zainstalować ;) ?
  • 0

#4 OFFLINE   Sheo

Sheo
  • Użytkownik
  • 5039 postów
326
Znakomity
  • Numer GG:
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 31 sierpień 2008 - 16:06

http://support.euro....l...tid=&impid=

Tam wszystkie sterowniki do tego modelu laptopa, niech kuzyn spróbuje ściągnąć sterowniki do karty sieciowej/WiFi.

pozdrawiam
  • 0
Procesor : Core 2 Duo E8400 3.0ghz
Karta graficzna : Asus GF 8800GTS 512
Pł‚yta Główna : Asus P5Q Deluxe
RAM : Kingston HyperX DDR2 2048 MB / 800
Zasilacz : Chieftec GPS - 650 W
Dysk Twardy : Samsung F1 640GB

#5 OFFLINE   sniper-

sniper-
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 23 postów
0
Neutralny

Napisano 31 sierpień 2008 - 16:27

własnie z tej strony sciagałem stery. mam tego laptopa u siebie. stoi obok ;p wgrałem ATI, od chipsetu i dell driver. reszta wydaje mi sie nie potrzebna.

ale ja kompletnie nie wiem skad sciagnac sterownik do tej karty sieciowej. wogóle jaki jest to model karty sieciowej WiFi ? Intel® 82801AA/AB AC'97 Modem Controller, to to ?
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)