x-kom hosting

Pomocy Jakim programem odtworzyć typ pliku .dav

marmex
utworzono
utworzono

dbf961653cdbddddm.jpg

Koledzy jestem tu nowy i potrzebuje szybkiej pomocy jakim programem odtworzyć ten plik. To jest Filmik

edit:

to jest filmik zgrany z kamery. Proszę was o szybką pomoc

raxy999
komentarz
komentarz

Odpisz mi, po co chcesz zobaczyć ten plik? Jeżeli do przeczytania czegoś, co jest na nim, kliknij 2 razy i wybierz program z listy, np. notatnik, WordPad, jeżeli masz Office'a to Microsoft Word. Jak obrazek, to przez Paint, najlepiej przez program: ACDSee lub IrfanWiev. Jak filmik albo ścieżka dźwiękowa to programem do ich otwierania(przy filmikach polecam odtwarzacz "AllPlayer" ma dużo opcji otwierania). Ja nie mam żadnego pliku DAV., w narzędziach sprawdziłem i nawet nie mam takiego rozszerzenia. PS: Ja też jestem nowy :D

marmex
komentarz
komentarz

Dzięki ale za wiele mi nie pomogłeś :D

To dokładnie jest tak w pracy mamy kamery i rejestrator. Więc chciałem odtworzyć pewny filmik i zgrałem go na pendriva z tego rejestratora i chciałem odtworzyć go na kompie . I właśśnie ten plik jest typu .div tak jak na obrazku powyżej

n31T
komentarz
komentarz

Siedziałem z 15 minut na goglach i nigdzie nie znalazłem pliku z takim rozszerzeniem. Skoro mówisz że wyciągnąłeś go z pracy, to zapewne firma która montowała kamery dołączyła niezbędne oprogramowanie po to aby film nie wpadł w niepowołane ręce.

pozdrawiam

  • 4 miesiące później...
marmex
komentarz
komentarz

No koledzy ja znalazłem ten program (trochę późno pisze ten post ale moze komuś się przyda)

Program to DVR365

i otwiera pliki tego typu czyli *.DAV

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.