Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Pomocy Jakim programem odtworzyć typ pliku .dav

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   marmex

marmex
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 31 sierpień 2008 - 08:57

Dołączona grafika
Koledzy jestem tu nowy i potrzebuje szybkiej pomocy jakim programem odtworzyć ten plik. To jest Filmik

edit:
to jest filmik zgrany z kamery. Proszę was o szybką pomoc
  • 0

#2 OFFLINE   Raxy999

Raxy999
  • Użytkownik
  • 25 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 31 sierpień 2008 - 18:44

Odpisz mi, po co chcesz zobaczyć ten plik? Jeżeli do przeczytania czegoś, co jest na nim, kliknij 2 razy i wybierz program z listy, np. notatnik, WordPad, jeżeli masz Office'a to Microsoft Word. Jak obrazek, to przez Paint, najlepiej przez program: ACDSee lub IrfanWiev. Jak filmik albo ścieżka dźwiękowa to programem do ich otwierania(przy filmikach polecam odtwarzacz "AllPlayer" ma dużo opcji otwierania). Ja nie mam żadnego pliku DAV., w narzędziach sprawdziłem i nawet nie mam takiego rozszerzenia. PS: Ja też jestem nowy :D
  • 0
>>>Nie jestem Pokemonem, można ze mną rozmawiać!<<<

#3 OFFLINE   marmex

marmex
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 31 sierpień 2008 - 18:55

Dzięki ale za wiele mi nie pomogłeś :D
To dokładnie jest tak w pracy mamy kamery i rejestrator. Więc chciałem odtworzyć pewny filmik i zgrałem go na pendriva z tego rejestratora i chciałem odtworzyć go na kompie . I właśśnie ten plik jest typu .div tak jak na obrazku powyżej
  • 0

#4 OFFLINE   Sheo

Sheo
  • Użytkownik
  • 5039 postów
326
Znakomity
  • Numer GG:
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 31 sierpień 2008 - 22:14

Siedziałem z 15 minut na goglach i nigdzie nie znalazłem pliku z takim rozszerzeniem. Skoro mówisz że wyciągnąłeś go z pracy, to zapewne firma która montowała kamery dołączyła niezbędne oprogramowanie po to aby film nie wpadł w niepowołane ręce.

pozdrawiam
  • 0
Procesor : Core 2 Duo E8400 3.0ghz
Karta graficzna : Asus GF 8800GTS 512
Pł‚yta Główna : Asus P5Q Deluxe
RAM : Kingston HyperX DDR2 2048 MB / 800
Zasilacz : Chieftec GPS - 650 W
Dysk Twardy : Samsung F1 640GB

#5 OFFLINE   marmex

marmex
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:42

No koledzy ja znalazłem ten program (trochę późno pisze ten post ale moze komuś się przyda)
Program to DVR365
i otwiera pliki tego typu czyli *.DAV
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)