x-kom hosting

Kopia zapasowa

Tomiak
utworzono
utworzono

Jaki program polecacie do robienia kopi zapasowych, najlepiej zeby miał coś w rodzaju kapsuły (tworzy własną partycję która jest niewidoczna)

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

Aha no to sobie kupie nowe jakieś ściereczki.

//ano kup , może zetrzesz kolejnego warna za OT

Edytowane przez dar55
Tomiak
komentarz
komentarz

a co powiesz o taj co jest w nero 8?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ogólnie Nero 8 ma słabe opinie. Oto jedna z nich:

rzeczywiście Nero potrafi robić kiepskie kopie (obrazy) nawet niezabezpieczonych płyt...Instalacja też może sprawiać peroblemy, szczególnie gdy się ma wyłączone automatyczne aktualizacje...
  • 10 miesięcy później...
luko80
komentarz
komentarz

Witam,

ja ostatnio zainstalowałem Cobiana i zrobiłem kopię wybranych katalogów - łącznie ok. 65GB

Nagrywając taką ilość na płyty DVD, wychodzi mi 14 płyt.

Stwierdziłem, że Cobianem mogę to nieco skompresować..wybrałem metodę ZIP - niemniej jednak po wykonaniu kopii (wcześniej ustawiłem także, aby robił pliki pod rozmiar płyty DVD) wyszło również 14 płyt.

- Dlaczego?

Nie chcę mi się wierzyć, że wszystkie pliki, które wybrałem są tak słabo kompresujące się..

Co jeszcze zauważyłem -> Cobian nie robi plików 4.7, tylko 4.3 GB - dlaczego? (tzn. ta wyższa wartość (ilość bajtów w nawiasie) jest 4.3 GB a ta niższa 4.0 GB - mam nadzieję, że wiecie o co chodzi)

Czy można jakoś bardziej skompresować taką ilość danych i ustawić normalny rozmiar DVD pliku cząstkowego kopii?

PS. Domyślam się, że można tak ustawić, żeby Cobian uruchamiał się np. co tydzień i aktualizował te pliki zip z kopią?

Dzięki z góry za odpowiedzi,

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.