x-kom hosting

Jak oddzielić wokal od podkładu?

Kicuch
utworzono
utworzono

Jeśli mam piosenkę to czy mógłbym rozdzielić słowa od muzyki?? Czy jest jakiś program albo sposób??

Psycholandia
komentarz
komentarz
* Raportuj ten post

* Odpowiedz z cytatem

Postprzez dexter1515 w 28.05.2007 (Pon) 17:22

Virtual Dj ma taką fajną opcję a mianowicie głos ma pewien zakres częstotliwosci i muzyka też tylko te zakresy są rózne dlatego jeden z nich można wyciszyć czyli w pewnym sensie odciąc głos od melodii tylko niema co się spodziewać jakiejś super rewelacji. A do rzeczy w programie Virtual Dj ( program płatny, w sieci dostępny trial chyba 30 dni) jest funkcja Remove Voice (usuń głos i zostaw samą muzykę) oraz funkcj Remove Music ( usuń muzykę i zostaw sam głos) Ale jeszcze raz powtarzam że niema co sie spodziewać rewelacji chociaż jak się tym bawiłem to czasem nawet fajnie wychodzi ale w dużym stopniu zalezy to od utworu.

Oczywiście można uzyskac taki efekt róznymi innymi programami do edycji dziwięku gdzie mamy filtry do wycinania okreslonych częstotliwosci

Tylko w Virtual Dj sprowadza się to tylko do jednego kliknięcia a z innymi programami trzeba kombinować

Albo program GoldWave - opcja Reduce Vocals. :)

Kicuch
komentarz
komentarz

Dzięki ale czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak to się oddziela a potem zapisuje samą muzykę????

w Virtual Dj

Psycholandia
komentarz
komentarz
Virtual Dj ma taką fajną opcję a mianowicie głos ma pewien zakres częstotliwosci i muzyka też tylko te zakresy są rózne dlatego jeden z nich można wyciszyć czyli w pewnym sensie odciąc głos od melodii

Poszukaj tej opcji.

Kicuch
komentarz
komentarz

mówię o kompletnym usunieciu tekstu z piosenki

proszę o dokładną odpowiedź

Piter_
komentarz
komentarz

musisz tak jagby nagrać nutę od NOWA

w zakładce EFEKTY włączasz Ten Efekt

przechodzisz do zakładki Rec i klikasz w Start

nom i odpalasz nutę proste ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.