x-kom hosting

APPCRASH - Co to jest?

Mbroziak
utworzono
utworzono

Jak w temacie ! Mam taki problem ! Jak chcę pograć sobie np w jakąś gierkę to w niektórych grach wyskakuje mi błąd o nazwie APPCRASH :!: Mam taki problem tylko na Viście i nie wiem jak sobie z tym poradzić :!: Czy da się to jakoś wyłączyć :?: :help:

Przemek
komentarz
komentarz

Antywirus zainstalowany?

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Możliwe, że masz Trojana.

Sciągnij http://www.download.net.pl/144/Trojan-Remover/ i przeskanuj komputer.

Mbroziak
komentarz
komentarz

A czy to nie jest jakieś zabezpieczenie Visty przed nielegalnymi programami :?: Zrobie skan tym co poleciłeś ale robiłem już skan Esetem i A-Squared FREE i NIC :!:

No i już ! Zrobiłem skan tym Remover Trojans i nic nie wykryło :!: Czy ktoś w końcu wie co to jest ????????? :help:

Ej czy ktoś mi w końcu coś odpisze :?:

vocativus
komentarz
komentarz
A czy to nie jest jakieś zabezpieczenie Visty przed nielegalnymi programami

najprawdopodobniej tak

nitro07
komentarz
komentarz

po wystąpieniu tego błędu przejdż do Podglądu zdarzeń i skopiuj treść zarejestrowanego błędu na forum

  • 2 tygodnie później...
Mbroziak
komentarz
komentarz

Mam coś takiego :!:

Aplikacja powodująca błąd swkotor2.exe, wersja 2.1.0.0, sygnatura czasowa 0x00000000, moduł powodujący błąd unknown, wersja 0.0.0.0, sygnatura czasowa 0x00000000, kod wyjątku 0xc0000005, przesunięcie błędu 0x00000d14, identyfikator procesu 0x404, godzina rozpoczęcia aplikacji 0x01c9085ad09ec330.

Jeszcze daję fotkę!

Czy ktoś mi w końcu odpisze ??

Apcrashh.jpg

post-23459-1219852055_thumb.jpg

szoch
komentarz
komentarz

jak można mieć vistę żalllll!!!

// następny taki post będzie karany ostrzeżeniem

// Tomek

  • 2 tygodnie później...
Mbroziak
komentarz
komentarz

Lol! Można i to wcale nie jest taki zły system! A po drugie to nie nabijaj sobie postów! Tu się odpisuje na problemy a nie bez sensu!

Odpisze mi ktoś w końcu :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

  • 2 miesiące później...
Nico2312
komentarz
komentarz

Mam od jakiegoś czasu podobny problem :/ Z tad moje pytanie do uzytkownika Mbroziak czy po instalacji systemu windows Vista aktualizowales go :?: :?:

  • 2 tygodnie później...
Mbroziak
komentarz
komentarz

Tak. Mam oryginała i go aktualizowałem( już nie mam Visty bo jednak Xp to Xp) i zainstalowałem se Service Packa 1 :!:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.