Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

program do kamer internetowych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   winiarsko

winiarsko
  • Użytkownik
  • 11 postów
0
Neutralny

Napisano 06 sierpień 2008 - 07:38

Witam, moj brat ma pewnie problem. Ma podłaczone pod komputer dwie kamery do rejestrowania samochodow. Kamerki to jakies creativy ale nei powiem jakie. ale przejdzmy do sedna. potrzebuje jakiegos programu kroty przez ały czas 24/h nagrywał by to co sie dzieie i zapisywał to. jak najprostszy. ja na kamerach sie totalnei nei znam wiec nei wiem w ogole co wpisac zeby znalezc jakis taki program. mam nadzieje ze jasno wyraziłem sie o co chodzi. Aktualnie uzywał bodajze "creative live cam" czy cos takiego, nei dam głowy, ale skonczył sie okres testowania takze potrzeba nowego :)
z gory dzieki za pomoci linki :)

up

up
  • 0

#2 OFFLINE   ŁukaszP.

ŁukaszP.
  • Użytkownik
  • 170 postów
15
Neutralny

Napisano 06 sierpień 2008 - 09:16

Na pewno coś wybierzesz click
przetestuj Active WebCam
  • 0

#3 OFFLINE   winiarsko

winiarsko
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów
0
Neutralny

Napisano 07 sierpień 2008 - 09:22

no tego Active Wbcam uzywał.. ale własnie ona robil prblemy, ze zawieszał sie komputer, wiec porrzebamn chyab nowego.
dzieki za link.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)