x-kom hosting

RMVB problem

Hanzoke
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Mam ma film w formacie .rmvb o wielkosci 290 Mb, nie wiem jak go włączyć. Best Player go nie otwiera ,Media Player Clasic też. Może macie jakieś propozycje programu który to otworzy bądz ewentualnie kodeka który to obsłuży, Wszystkie kodeki które ściągnąłem nic nie dały.

Czekam na propozycje

Edytowane przez naekana
temat przeniesiony

Hanzoke
komentarz
komentarz

niestety nie da rady tego włączyć bo wyskakuje błąd przy próbie instalacji Acces violation .....

Tomek
komentarz
komentarz

Nie chce sie zainstalować czy uruchomić?

Sprawdz taką wersje http://www.downloadnow.pl/soft/realalt160.exe

Hanzoke
komentarz
komentarz

jak zaczyna instalowac to wywala taki błąd ,czekaj sprawdzam ten drugi link

ahh to samo,mam jakis problem chyba w rejestrze

Tomek
komentarz
komentarz

Zainstaluj na innej partycji.

Odinstaluj wszystkie kodeki.

Hanzoke
komentarz
komentarz

no niestety na innej partycji sie nie da :-) bo mam tylko jedna jak narazie, te nowe nootebooki maja tylko jedna partycje i tą przeklętą Viste,narazie nie moge wyłączyć notebooka ale jak go zrestartuje to jeszcze przeczyszcze go RegCure'm i spróbuje jeszcze raz

po wyczyszczeniu rejestru i instalacji( bo udalo mi sie zainstalować tą wersje 1.8 Real'a nietety dalej nic

kamilze
komentarz
komentarz

A pewny jestes ze to cały film ?? bo moze sie zdarzyc ze zapomnialeś wypakowac jednego parta i dlatego taki problem.Sprobuj wgrac stery K lite Codec Pack .

cafe14
komentarz
komentarz

Format RMVB otwiera tylko program real alternative.Weź ściągnij go z neta, na googlach są ich tysiące!

wejście na google nie parzy!!!

// na przyszłość czytaj topic uważnie!

// taka solucja już była proponowana, ale nie przyniosła rezultatu

// następnym razem za nieprzemyślany post poleci warn!

// naekana

  • 8 miesięcy później...
PcManiak09
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziobas Rar Player napewno odtworzy a sprawdzałeś inne filmy

//Nie odkopuj tematów!

Edytowane przez Andziorka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.