x-kom hosting

Czarny ekran po uruchomieniu komputera

Kurt
utworzono
utworzono

Mam taki problem. Mam Windows Viste i od pewnego czasu, nie wiem dlaczego, ale po włączeniu kompuera widzę czarny ekran... Niby mogę wszystko robić przez menager, ale to takie... nieporęczne . Proszę o pomoc!

Pozdrawiam, Kurt!

// nazwę tematu formułujemy konkretnie

// naekana

A43vil
komentarz
komentarz

Robiłeś coś ze sterownikami ? Przeinstalowywałeś albo coś ?

Kurt
komentarz
komentarz

Nie... nic nie robiłem ze sterownikami. Nie jestem jakimś wielkim ekspertem, ale no komputerach tako-jako sie znam, ale po prostu nigdy sie z czymś takim nie spotkałem i nie wiem co robić... :unsure:

To raczej nie karta... kiedyś jak na XP mi się... coś się z nią stało to nawet przy włączaniu PC wszystko było rozmazane ("ZAPRASZAMY" itp.). Gdy w menadżerze chcę zrobić nowy proces (explorer.exe) na chwile mi się wszystko pojawia, ale po chwili znika. Wirus czy co ?

Przemek
komentarz
komentarz

Wirus czy co ?
Może być. Miałeś jakiegoś antywira?
Kurt
komentarz
komentarz

Dobra, tak na serio to nie ja mam problem tylko mój kompletnie ciemny kolega ...

Poprosił mnie o pomoc, ale ja też kompletnie nie wiem o co tam biega, więc pytam się mądrzejszych ode mnie (czyt. Was)

Właśnie ten... mój kolega (xD) nie ma antywirusa ...

Przemek
komentarz
komentarz

No to system postawcie od nowa i zainstalujcie przed podłączeniem do neta jakąś Avire np.

Kurt
komentarz
komentarz

Zainstalowałem avasta i wykrył 162 wirusy (wirusów?) . Było dużo zainfekowanych plików systemowych... usunięcie tych w normalnych plikach nic nie dało...

Kit, robię mu formata, koniec tego srania....

Przemek
komentarz
komentarz

Przy tak dużym zainfekowaniu to przywracanie systemu jest jak najbardziej wskazane.

Kurt
komentarz
komentarz

Wiem, tylko na tej Viście te przywracanie jest takie zryte :blink:

Przemek
komentarz
komentarz

Wiem, tylko na tej Viście te przywracanie jest takie zryte blink.gif
Masz recovery czy czystą instalację?
Kurt
komentarz
komentarz
Masz recovery czy czystą instalację?

Yyy... proszę ?

Przemek
komentarz
komentarz

Yyy... proszę ?
W jaki sposób instalujesz system?
  • 2 tygodnie później...
Kurt
komentarz
komentarz

On ma płytkę instalacyjną z owym Windowsem, która była dołączona do jego kompa. Nigdy nie przeinstalowywałem Visty, ale trochę o tym czytałem i chyba nie powinno być problemu...

Aha, żeby nie było nieporozumienia, jeszcze nie robiłem tego formata, ani nic ... xP

Po sformatowaniu komputera nie mam dźwięku. Chciałem zainstalować oprogramowanie z płyty, ale ono się w ogóle nie otwiera… Chciałem również zainstalować sterowniki do samego dźwięku, ale wyskakuje dziwny błąd. Niech ktoś pomoże!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.