x-kom hosting

Odświeżanie na monitorze ??

Nuno_g
utworzono
utworzono

Jaka powinna być czestotliwosc odświeżania na monitorze w MHz??

Z góry dzięki za pomoc :)

swidruxxx
komentarz
komentarz

zależy jaka karta graf i jaki monitor jak crt to 85hz przy 1024/800

[ Dodano: 2007-03-22, 09:49 ]

poprostu im większa tym lepiej więc ustaw jak największą możesz!!!

Nuno_g
komentarz
komentarz

Fajnie ze ktos chce pomoc... Karta grafiki to RADEON X700Pro a monitor to NEC LCD 1510V...

swidruxxx
komentarz
komentarz

czyli twój monitor obsługuje max 75hz przy rozdzielczości 1024/768(tam sie walłem nie na 800) więc taką ustaw!!! chyba że innej rozdzielczości używasz to tak jak pisałem ustaw max ile możesz

[ Dodano: 2007-03-22, 11:25 ]

http://www.nec-display-solutions.com/corem...ROM-Version.pdf

tu masz na 37str zobacz sobie jakie możesz dać odświerzanie Hz

cinomatic
komentarz
komentarz

Nuno_g, nie wiem czemu nagle zaczales pisac i radzic sie w moim temacie ale trzeba cos na to poradzic .... wiec : Odnosnie Twojego pytania .. znalazlem odpowiedz ktora mysle ze bedzie Cie sadysfakcjonowala:

Podstawowe specyfikacjeAby uniknąć problemów ze wzrokiem, warto upewnić się, czy wybrany monitor spełnia pewne podstawowe wymagania. Rozmiar plamki, który decyduje o ostrości obrazu, nie powinien być większy niż 0,28 mm. Minimalna rozdzielczość monitora powinna wynosić co najmniej 1024x768 pikseli, a częstotliwość odświeżania 75 Hz lub więcej.

Mysle ze to i wiele innych pomocnych rzeczy znajdziesz tutaj:

http://komputery.idg.pl/artykuly/48290.html

spoko2
komentarz
komentarz

Monitor lcd nie generuje drgań więc częstotliwość odświeżania jest nieistotna. Ważna jest tylko przy zwykłych monitorach ("bańkach") - im wyższa tym lepiej.

Liber
komentarz
komentarz

no jednak jak dla mnie 75 hz jest git;)

Ps. na przyszłość - w Mega hercach(MHz) to sie raczej podaje jak juz częstotliwość fal radiowych;) hehe bchociaz z drugiej strony jakby miec taki monitor z 75MHz odswiezaniem.... ;)

Within
komentarz
komentarz
w Mega hercach(MHz)

w Mega HerZach kotku <3

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Po polsku - w megahercach...

Within
komentarz
komentarz

po niemiecku w megaherzach xP

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.