x-kom hosting

Co sie dzieje ..??

cinomatic
utworzono
utworzono

Witam... Chcialem zapytac czy jest jakis program ktorym mozna popracowac nad mozliwosciami monitora, nad kontrastem, jasnoscia itd.... Wiem ze mozna to zrobic w opcjach monitoru ale ciekawi mnie czy jest taka mozliwosci jakims programem..??

swidruxxx
komentarz
komentarz

wiesz co nie wiem czy jakimś programem ale ja do mojej karty jak dorzuciłem nvidia tune i coś tam jeszcze to mam bardzo duży manewr w opcjach obrazu kolor kontrast gamma i wiele innych więc myśle że poprostu w sterach od grafy

zeniTh
komentarz
komentarz

jaknajbardzie sterowniki od grafy :)ja mam stery nVidii i takze jest tam wszystko :D nawet testy monitora czy nie ma badpiksli itp...

cinomatic
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc, ale .,... Ja sam mam ATI Controler ale wiece ... zalozylem temat zeby sie dowiedziec czy jeszcze jakies programy poza tymi od karty grafiki ktore daja nam producenci kart graficznych controlujacmi grafike sie znajdą ... ? ? ? ? ?

zeniTh
komentarz
komentarz

No to program PowerStrip :) tazke sluzy do podkrecania kart ...

cinomatic
komentarz
komentarz

Hmm... Ale ja nie chce podkręcic karte bo to wiem jak sie robi... Ja chce tylko pozmieniac game, jasnosc i wszystkie pierdoly zwiazane z wyswietlaniem monitora przez jakis ciekawy program... :)

Ale dzieki ze usilujesz pomoc zeniTh

swidruxxx
komentarz
komentarz

tylko w sumie poco ci jakiś progs jak masz wszystko w sterach nie wiem jak tam w ati ale ja mam praktycznie wszystko w nvidi

Nuno_g
komentarz
komentarz

Hmmmm... To dziwne i to bardzo ... Czy ktos moze mi wytlumaczyc jeszcze czemu ja mam takie cos?? Machnalem sie na karcie bo mam X600Pro ... X700 Pro bede mial dopiero za kilka dni :piwko:

cinomatic
komentarz
komentarz

Hmmmm... No yo nie wiem w smie ale mysle ze faktycznie 75 MHz bedzie w miare optymalne ale to poczekaj jeszcze na opinie innych uzytkownikow....

swidruxxx
komentarz
komentarz

to jest tylko przez sterowniki!!!! nie dawaj więcej niż 75 bo będziesz miał albo czarny ekran albo inne miksy a poza tym jak tak masz to zmien stery żeby tak nie miec bo te hz to jest to co może obsłużyc grafa a nie monitor powinno pokazywać tylko dane które może obsłużyć max monitor!!!!

[ Dodano: 2007-03-22, 11:14 ]

a co do sterów to ja miałem to samo ale po wgraniu innych miałem już oki i już tylko pokazywało tyle ile może obsłużyć monitor!!!

[ Dodano: 2007-03-22, 11:27 ]

Ważne!!! - http://www.nec-display-solutions.com/corem...ROM-Version.pdf

sprawdż sobie 37 str tu masz ile możesz dać HzNuno_g,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.