x-kom hosting

Polecane monitory LCD 19", 22" i 24"

Lipton
komentarz
komentarz

Zależy jakie :) Bo 24 robią dobre, ale 22 i 19 to nie jest najwyższa półka monitorów.

Sonido
komentarz
komentarz

Stałem się wczoraj posiadaczem Samsunga 2493HM i muszę powiedzieć, że te minusy z góry topicu trzeba będzie zniwelować, bo zarówno panel dotykowy jak i USB są w porządku.

Na początku miałem mieszane uczucia co do tego dotykowego panelu, ale kwestia wprawy i już trafiam tam gdzie chcę. USB - przydatne, można podpiąć pena nie zginająć się z fotela do frontu budy, nie wspominając już o wygibasach z tyłu obudowy. Poza tym mamy 2 porty USB, fajna sprawa.

A sam monitor...BAJKA! :D potężny, nawet w porównaniu ze starym 22". Duże pole robocze, nie 3ba przewijać czy przesuać okien, bo wszystko mamy jak na talerzu. Zapewne kwestia paru dni i się do niego przyzwyczaję, ale na dzisiejszy dzień już mogę powiedzieć, że wymiana jak najbardziej opłacalna i jeśli ktoś ma możliwość czy zastanawia się nad kupnem LCD 24" to mogę go polecić z ręką na sercu, bo napewno się nie zawiedzie ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Mi musi wystarczyć 19 calowy z najwyższej półki :)

adas_milik
komentarz
komentarz

JA słyszałem już kilka kiepskich opinii o tych panelach dotykowych podobno wszystko jest ok do czasu bo podobno lubia sie psuć jakoś mam wieksze przekonanie do nrmalnych przycisków i w sumie to wogóle do monitorów Lg niz Samsunga.

Lipton
komentarz
komentarz

Psuć ? Nie możliwe, przynajmniej w moim przypadku :) Zresztą jakby się zepsuły to mam pilot.

slawekxc
komentarz
komentarz

Z racji, że to mój pierwszy post witam wszystkich na forum. Zastanawiam się nad monitorem 22" koniecznie z wejściem hdmi, cena MAX do 1000zł, a najlepiej koło 800. Jak na razie znalazłem LG L226WA-WN, tyle że na początku tematu w minusach jest napisane ghosting... Czy na prawde to smużenie będzie zauważalne ? Jakie jeszcze inne monitory polecacie ?

drivon
komentarz
komentarz

Witam, planuje zakup monitora 22" do 600zł, polecano mi LG W2252S (~640zł, więc lekki deficyt) i w zasadzie powiedziano, że nic lepszego w tej cenie nie znajdę, więc się pytam - prawda to? A jak nie, to jakie alternatywy polecacie?

Gość
komentarz
komentarz
Stałem się wczoraj posiadaczem Samsunga 2493HM i muszę powiedzieć, że te minusy z góry topicu trzeba będzie zniwelować, bo zarówno panel dotykowy jak i USB są w porządku.

Na początku miałem mieszane uczucia co do tego dotykowego panelu, ale kwestia wprawy i już trafiam tam gdzie chcę. USB - przydatne, można podpiąć pena nie zginająć się z fotela do frontu budy, nie wspominając już o wygibasach z tyłu obudowy. Poza tym mamy 2 porty USB, fajna sprawa.

A sam monitor...BAJKA! :D potężny, nawet w porównaniu ze starym 22". Duże pole robocze, nie 3ba przewijać czy przesuać okien, bo wszystko mamy jak na talerzu. Zapewne kwestia paru dni i się do niego przyzwyczaję, ale na dzisiejszy dzień już mogę powiedzieć, że wymiana jak najbardziej opłacalna i jeśli ktoś ma możliwość czy zastanawia się nad kupnem LCD 24" to mogę go polecić z ręką na sercu, bo napewno się nie zawiedzie ;)

Grałeś na tym?

Michallus
komentarz
komentarz

witam chce kupić nowy monitor planuje zakup tego modelu co o nim sadzicie LG L1972H-P

Sonido
komentarz
komentarz
Grałeś na tym?

Nie, tak tylko postawiłem, żeby raz w tygodniu ścierać z niego kurz:lol:

Proste, że grałem. Nawet na dwóch LCD (22" i 24") w CoD'a 4.

A co <_< ?

.avenue
komentarz
komentarz

Dobra ;] potrzebuje nowy monitor 20 - 22 cale do 700zł ;) coś pożądnego, z ładnymi kolorkami, obrazem ;] Znajdzie się coś ?

Sonido
komentarz
komentarz

NEC 22WV - tani i dobry

gary1985
komentarz
komentarz

Zakupiłem jednak lg L227Wt i mam małe pytanie jak wy go ustawiliście chodzi o ustawienia kolorów jaskrawości i rgb.Jakos nie mogę sie wpasować z tymi ustawieniami.Albo sa takie zywe kolory albo coś zle ustawiam.Jak możecie napiszcie konkretnie na ile co macie ustawione dzieki.

Gość
komentarz
komentarz
A co dry.gif ?

Nie, nic, tak tylko pytam.

>.>

I jak? Co z kolorami, smużeniem, rozdzielczością w porównaniu do 22"?

Grałeś na 8600GT? Dawało radę? :haha:

Sonido
komentarz
komentarz

W LG nie wiem jak to jest, bo tu u siebie mam profile (internet, movies, text , games,...) pokombinuj w panelu, tak, aby Ci barwy odpowiadały. Jeśli masz coś podobnego jak MagicBright w Samsungu to użyj tej funkcji.

gary1985
komentarz
komentarz

Juz sobie poradziłem.Wszystko jest git i miód.Mam grafe Gf 8600Gt sonic.Super monitorem polecam wszystkim!

qvanta
komentarz
komentarz

witam

ja przymierzam sie do zakupu LCD 20'' i juz bylem zdecydowany na Samsunga 2032BW bo wszyscy tak sie nim zachwycaja

http://www.agito.pl/powyzej_19/samsung_20_...352.324156.html

ale zastanawia mnie jeszcze jeden monitor 20'' samsunga - T200 Rose. Ma bardzo dobre parametry a kosztuje niewiele wiecej od 2032BW.

http://www.agito.pl/powyzej_19/samsung_20_...352.330705.html

co sądzicie o tym T200? przeczytalem gdzies o nim opinię ze nie daje sie on do obroki zdjec, ale nie wiem czemu:/ miał ktoś z nim kontakt? prosze o pomoc

nik156
komentarz
komentarz

Witam jaki monitor polecacie do gier i internetu do 500zł 19" dzięki za odpowiedz myślałem nad L196WTQ-WF ale nie wiem co wy o nim powiecie

Sonido
komentarz
komentarz
Nie, nic, tak tylko pytam.

>.>

I jak? Co z kolorami, smużeniem, rozdzielczością w porównaniu do 22"?

Grałeś na 8600GT? Dawało radę? :haha:

A czemu nie, CoD 4 na maxa, ale w 1920 już cięcia lekkie. Niedługo zmieniam kartę, więc nie będzie problemu.

T200 Rose na żywo nie widziałem, natomiast 2032 tak i ten mogę polecić. O Rose się nie wypowiem, bo nie będę zgadywał, ale powinien też być ok, bo to w końcu nowa seria Samsunga.

KEBAB84
komentarz
komentarz

Cześć, chciałbym prosić o małe doradzenie odnośnie zakupu monitora lcd 20":

Przestudiowałem topic i mam zamiar zakupić jeden z tych monitorów:

Samsung 20" LCD SM 2032BW >http://www.agito.pl/powyzej_19/samsung_20_lcd_sm_2032bw.352.324156.html

lub SAMSUNG T200 CZARNO-BORDOWY FAKTURA http://www.allegro.pl/item418087382_20_sam...aktura_vat.html

monitor ma służyć do gier, pracy ,internetu. Który polecacie. Monitor 19-20 cali - poprooszę o najlepszy monitor w cenie 600-700zł Proszę o konkretne odpowiedzi z adnotacją dlaczego akurat ten. Ewentualnie jeśli macie jakiś inny typ, niż ten, to poproszę o podanie. Z góry dziękuję. Pozdr :)

Sonido
komentarz
komentarz

Kebab, czyt. wyżej. Przynajmniej tyle z mojej strony. 2032 mogę polecić, bo na nim w pracy działam i jest niezły. Żadnego smużenia, ogólnie dobre parametry. Rozdziałka natywna jak w 22" - 1680x1050. Może jednak 22 cale? <_< Bo do 700zł już powinno się coś dobrego znaleźć.

placek
komentarz
komentarz

szukam lcd 19" samsunga albo nie koniecznie ale o Takim ladnym design jak ma samsung :D

mianowicie ' Czarny obudowa , błyszczaca

jednak nie wide formatu 16:10

lecz kwadrat 4:3

najlepiej

2ms

i bez wad :D

istnieje coś takiego ?

drivon
komentarz
komentarz
Witam, planuje zakup monitora 22" do 600zł, polecano mi LG W2252S (~640zł, więc lekki deficyt) i w zasadzie powiedziano, że nic lepszego w tej cenie nie znajdę, więc się pytam - prawda to? A jak nie, to jakie alternatywy polecacie?

Sam się zacytuje coby się już nie powtarzać, więc jak, odpowie ktoś?

Mam jeszcze pytanie, jaka jest różnica między LG W2252S, a LG W2252TQ-PF? Prócz reakcji matrycy, złącza DVI no i ceny?

Jest różnica w kolorze? I czy ten z 5ms smuży?

cianekd
komentarz
komentarz

Ja potrzebuje dobry monitor w cenie ok. 600 zl min 21 cali z funkcja TV. Czy ktos moze cos doradzic??

zombek94
komentarz
komentarz
Ja potrzebuje dobry monitor w cenie ok. 600 zl min 21 cali z funkcja TV. Czy ktos moze cos doradzic??

http://www.terra.com.pl/sklep/?p=produkt&a...d=MONASUL210001 tu masz za 681.98 i bez tv funkcji

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.