x-kom hosting

Avast - opinie o programie

nec170v
komentarz
komentarz

1. Kaspersky Anti-Virus 7.0

2. F-Secure Anti-Virus 2008

3. Norton AntiVirus 2008

mnichex
komentarz
komentarz

ja używam avasta ;]

nie mam z nim problemów, chociaż czasem wywala mi fałszywe alarmy w plikach systemowych ;/

ale ogólnie nie narzekam na tego antywira :P

nec170v
komentarz
komentarz

bo w końcu Ci co używają avasta nawet nie wiedzą ,że maja vira ehh ...

bedek
komentarz
komentarz

Ja używam Avasta około 3 lat i nie narzekam. Co do przepuszczalności wirusów to nie jest tak źle są gorsze programy, fałszywych alarmów miałem kilka i to przeważnie chodziło o ActiveX. Podoba mi sie w nim to, że jest prawie niezauwarzalny, nie spowalnia kompa i nie wyświetla niezrozumiałych komunikatów. Moja rada jest taka: jeśli nie masz antywirusa zainstaluj chociaż avasta i rób co jakis czas skany skanerami online dla pewności.

CatchMe
komentarz
komentarz

Nie ma co rozwlekać tematu. Na tylko komputerach co sprawdzałem logi był zainstalowany właśnie Avast. Niestety nie przekonuje mnie ten program. Uważam go za przepuszczacza zagrożeń. Użytkownikowi wydaje się, że jest wszystko w porządku dopóki nie przyjdzie czas na usuwanie np. wirusa - wtedy Avast nie radzi sobie kompletnie.

fanrasiaka
komentarz
komentarz

Popieram zdanie CatchMe, Avast jest DONICZEGO! Jeżeli wykryje wirusy, to często jest, że ich nie usuwa, a w dodatku bardzo długo sprawdza kompa, co nie daje żadnych efektów ;-]

patrick666
komentarz
komentarz

jeśli nie mieć nic to lepiej mieć avasta-darmowy. choć nie polecam...mi na starym kompie po pewnym czasie blokował dyski...teraz mam kasperskiego i sobie go chwale...

bartEEEk
komentarz
komentarz

Miałem AVASTa 5 lat. Przez ten czas jakoś sobie radził, chodź nie jest najlepszym z anty-wirów. Dziś przerzuciłem się na AVIRA AntiVir ;)

  • 2 lata później...
grzesiek 1250
komentarz
komentarz

avast nie jest zły sam się aktualizuje tylko żeby wydłużyła się ważność musiałęm go zarejstrować a mam przez rok będzie aktywny

Tomek01
komentarz
komentarz

Jakbyś nie zauważył, odkopałeś temat z przed 2 lat.
Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.