x-kom hosting

Problem z kolorami w filmach!!!(ciemne kolory)

swidruxxx
utworzono
utworzono

mam taki problem jak włączam film to są ciemniejsze kolory ale niechcący zczaiłem że jak wejde w ustawienia nvidia to nagle jaśnieją ale musze to za kazdym włączeniem filmu robić i mnie to wk... prosze o pomoc jak to na stałe ustawić żeby było dobrze

christopherus
komentarz
komentarz

Miałem ten sam problem, po prostu po dokonaniu zmian zastosuj ustawienia i z tej zakładki na której się znajdujesz wyjdź z panelu nvidia, nie przechodź pomiędzy zakładkami, by dopiero potem wyjść, gdyż wówczas program znowu dobiera stare ustawienia.

swidruxxx
komentarz
komentarz

zczaje i dam znac czy poskutkowało

[ Dodano: 2007-03-14, 20:53 ]

nie dało rady!!! ale co jest najśmieszniejsze wystarczy że wejde w "panel sterowania nvidia" i nic nie musze zmieniać nic zatwierdzać i kolory sie poprawiaja tak jak trzeba a jak wyjde z filmu i wejde jeszcze raz to kapa znowu z kolorami!!!!!!!1

christopherus
komentarz
komentarz

No to rzeczywiście jest ciekawy problem...u mnie robiło to samo, spróbuj zainstalować starszy sterownik nforce do grafiki, na przykład ten, który dostałeś wraz z kartą graficzną, lub jeśli masz właśnie ten zainstalowany poszukaj w necie innych (z tego co wiem to właśnie te najnowsze sterowniki nforce tak pieprzą ustawienia).

Pozdro

swidruxxx
komentarz
komentarz

no właśnie jest w miare najnowszy ale nie chciałbym go przeinstalowywać bo najlepiej mi na nim karta śmiga poprostu szukam jakiegoś innego rozwiązania bo takie to wiem że było by najlepsze w tym problemie ale wole to zrobić w inny sposób tylko właśnie nie wiem w jaki

christopherus
komentarz
komentarz

Ja też do swojej karty mam najnowszy sterownik i niestety narzekam, a płytka od karty graficznej niestety już jest tak porysowana że żaden napęd jej nie odczyta. Gdy miałem starego nforce'a, chyba z serii 74 czy 75, nie pamiętam dokładnie, wszystko było ok i miałem jasność i kontrast ustawione na 100 % oraz gammę na 1,00, teraz mam jasność na 130 %, kontrast 115 i gamma na 1,16 i dopiero przy takich ustawieniach widać cokolwiek na filmach...Co do działanie karty graficznej nie powinno być większej różnicy jeśli tylko zainstalujesz nieco starsze sterowniki, wydajność będzie ta sama. Napisz jakiego pakietu directx używasz, z tego co widzę to masz Windows 98, a z nowszymi directami, mimo że są pisane na niego, ma czasem problemy, a jeśli chodzi o oglądanie filmów radze się się przerzucić na linuxa, np Ubuntu, nie ma tam takiego problemu, a system jest darmowy:)sam korzystam z windowsa tylko wtedy gdy chcę w coś pograć, bo niestety sam wiesz jak to z grami na linuksie wygląda.

swidruxxx
komentarz
komentarz

no co ty mam xp sp2 i wiem że to napewno przez stery te kolory ale kórde myślałem że będzie jakieś logiczne wytłumaczenie tego i jakiś sposób na poprawienie tego raz na dobre ale życie będe musiał tak chyba zostawić w koncu nie oglądam niewiadomo ile filmów najbaredziej mnie wk... jak czaje który tu obejrzeć i za kazdym razem musze wchodzić w panel sterowania nvidia :x pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.