x-kom hosting

Który monitor lepszy?Samsung vs Samsung

kwiatuszek
komentarz
komentarz

Osobiście odradzam samsunga. Mają fajny design, ale niekoniecznie długo działają ;P ogólnie sporo ludzi narzeka na firmę samsung... Ja akurat na monitor tej firmy nie narzekam, ale na telefon i owszem :D

Sonido
komentarz
komentarz

Telefon do monitora ma tyle co piernik do wiatraka. Wcale nie trafia do mnie Twoja opinia, bo ja osobiście z LCD firmy Samsung jestem zadowolony.

tabun69
komentarz
komentarz

no ja tez sie pod tym podpisuje. Mam monitor z samsunga i dziala spoko. Dlatego tak obstaje przy wybieraniu nowego rowniez z tej firmy. A jeszcze pytanie do tego tunera:

Jak sie to cos podlancza do monitora?! Bo na monitor zdecydowalem sie w koncu ten:

http://allegro.pl/item366154289_samsung_24...gw_fv_w_wa.html

Co myslicie o mojej koncowej decyzji?:)

No i tez pytanie o cene za mojego strary monitor samsung 940BF roczny- ile za niego moglbym dostac Waszym zdaniem?

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli będziesz oglądać TV tylko podczas gdy komputer będzie wyłączony to kupujesz kabel D-SUB D-SUB i podłączasz do wejścia D-SUB w monitorze.

Natomiast jeżeli będziesz grał i chciał coś sobie obejrzeć w PIP(Picture in Picture bardzo fajna rzecz :D)to musisz podłączyć przez S-Video kartę oraz tuner(tam gdzie masz wejście VGA IN)

I Wszystko będzie pięknie grać aha jeżeli będziesz chciał nagrywać filmy to musisz koniecznie podłączyć inne przewody do kompa, ale o to możesz później się spytać.

tabun69
komentarz
komentarz
Natomiast jeżeli będziesz grał i chciał coś sobie obejrzeć w PIP(Picture in Picture bardzo fajna rzecz biggrin.gif)to musisz podłączyć przez S-Video kartę oraz tuner(tam gdzie masz wejście VGA IN)

Czyli wystarczy ze bede mial od tunera do monitora D SUB'em, i od monitora do PC VGA i nie bede juz musial nic przelaczac a obraz tv bedzie i przy wlaczonym kompie i wylaczonym? I jeszcze pytanie o ta cene za moj stary monitor

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...2&grupa=107

Ile za niego moglbym dostac?

Lipton
komentarz
komentarz

450 zł nie więcej zależy w jakim stanie jest.

Nie od monitora tylko od karty graficznej do tunera.

Zobacz na aukcji tam gdzie ten rysuneczek :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.