x-kom hosting

Usunełam sterowniki karty sieciowej... jak mam je znaleźć - laik

MISA
utworzono
utworzono (edytowane)

Odinstalowałam karte sieciową ? sterowniki? Cholera wie :P dałam odintaluj w każdym razie :P Prosze mnie jak blondynke potraktowaći krowie na rowie powiedzieć jak mam to naprawić :( Pomocy.

O to to zrobiłam:
 

  1. W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz Menedżer urządzeń, a następnie wybierz pozycję Menedżer urządzeń z listy wyników.
  2. W Menedżerze urządzeń wybierz pozycję Karty sieciowe, a następnie wybierz nazwę odpowiedniej karty sieciowej.
  3. Naciśnij i przytrzymaj (lub kliknij prawym przyciskiem myszy) kartę sieciową, a następnie wybierz pozycję Odinstaluj urządzenie > Usuń oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia i zaznacz pole > Odinstaluj.
  4. Po odinstalowaniu sterownika wybierz przycisk Start  > Zasilanie  > Uruchom ponownie.

    Nie działał internet i to było jedno z zaleceń jakie znalazłam... :/ a teraz nie działa internet i nie ma karty sieciowej....
Edytowane przez MISA

Bish
komentarz
komentarz

Jeżeli laptop, to podaj dokładny model.

Jeżeli stacjonarka, to podaj dokładny model karty sieciowej (masz to podane na papierach gwarancyjnych, jak nie masz, to musisz rozkręcić blaszaka, wyjąć kartę i na niej jest podany dokładny model).

Jaki system operacyjny?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.