x-kom hosting

Problem z instalacją oprogramowania karty sieciowej TP-Link

twistu94
utworzono
utworzono

Witam.  Nie wiem, czy piszę w odpowiednim temacie, jeśli nie to przepraszam. Przejdźmy do rzeczy. Otóż reinstalowałem sobie Windows 7, bo zakupiłem dysk SSD. Wszystko ładnie i pięknie się zainstalowało, do czasu. Otóż po włączeniu pulpitu chciałem zainstalować sterowniki do internetu. Pierwszy sterownik odpowiadający za "łapanie internetu" się zainstalował, drugi natomiast TP-Link Wireless Configuration Utility nie chce się zainstalować, ponieważ bo naciśnięciu setupu wyskakuje taki błąd: https://imgur.com/a/WT4IL
Wcześniej posiadałem już Windows 7 Home Premium (to również ta wersja co teraz mam) i program instalował się normalnie. Dodam, że program jest mi potrzebny po to, by transfer neta był normalny, tzn. wysoki. Moja karta sieciowa: TP-Link WN-725n USB. Liczę na waszą pomoc, pozdrawiam.

PS. Bez tego internet również działa, lecz download i upload jest bardzo niski.

politolog
komentarz
komentarz

Windows 32 czy 64 bitowy ściągałeś ten sterownik z strony TP-LINKA ?

twistu94
komentarz
komentarz

@politolog

 

Windows 7 Home Premium 64 bit. Ściągnąłem wszystko ze strony producenta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.