x-kom hosting

Wymiana karty

LimpiD
utworzono
utworzono

Witam zamierzam kupić karte graficzną i mam mały budżet i patrzyłem na GT 1030 i chciałbym się zapytać czy będzie zauważalny wzrost fps ? bo aktualnie mam GTX 650  i niby na benchamrkach jest niby 56% różnicy na korzyść gt 1030 ale może ktoś wie jak jest w rzeczywistości. Jeszcze patrzyłem na RX 550 niby na testach nie różni sie praktycznie niczym oprócz ceną (rx droższy) ale jakbym się mylił to prosze napisać czy może ten rx bedzie lepszy niż ten gt.

 

slivero
komentarz
komentarz

Jaki masz budżet? Jaki masz procesor i zasilacz?

LimpiD
komentarz
komentarz

budżet nie jest zabardzo istotny chce wydać jak najmniej bo ostatecznie jestem przygotowany na to żeby wydać te 500 zł na gtx 1050 ale jeżeli gt 1030 da mi wzrost o te 50% przynajmniej to wtedy kupuje gt 1030 ale jeżeli mały to dopłace te 200zl do 1050

procesor i7 3770 3.4Ghz a zasilacz jakiś noname 450W ma już 4 lata i zamierzam go wymienić równo z kartą albo wcześniej

Youki
komentarz
komentarz
33 minuty temu, LimpiD napisał:

a zasilacz jakiś noname 450W

Sprawdź dokładnie.

A co do GPU to warto dorzucić do 1050, choćby i najtańszego modelu. 

LimpiD
komentarz
komentarz

zasilacz ATX SATA 450 W AKYGA

 

to znaczy jeżeli chodzi o GPU ja poprostu chce odpalić bez lagów gry takie jak black desert online, Dauntless, może PUBG, h1z1 i inne nowe tytuły mmorpg niekońecznie na 1080p max ustawieniach w gry singleplayer takie jak wiedzminy i inne nowe tytuły nie gram bo mnie to nudzi wole z kolegami pograć razem w jakieś MMO a że teraz wychodzą fajne to 70% tych premier wymaga lepszej karty niż ja mam na minimalne ustawienia. Więc jeżeli chce tylko wykorzystywać tą karte do tego typu gier to czy gt 1030 nie będzie lepszy ?

Youki
komentarz
komentarz

Weź 1050.

Zasilacz jednak do wymiany.

 

klimo9
komentarz
komentarz

Ja mam gtx 1050 do sprzedania używany przez dwa i pół miesiąca jest na gwarancji cena do uzgodnienia kupilem nowego za 520 z wysyłką

crissu_222
komentarz
komentarz

Lepiej dołożyć do jakiejś najtańszej 1050 i wymienić zasilacz.

LimpiD
komentarz
komentarz
5 godzin temu, klimo9 napisał:

Ja mam gtx 1050 do sprzedania używany przez dwa i pół miesiąca jest na gwarancji cena do uzgodnienia kupilem nowego za 520 z wysyłką

 A ile chcesz za tą karte i czy możliwa była by wysyłka płatność przy odbiorze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.