x-kom hosting

Brak Wi Fi na jednym z urządzeń.

Haylash
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. 
Posiadam LTE od plusa, wszystkie urządzenia bezproblemowo łapią WiFi z routera, prócz jednym (laptopem). Co dziwne, ten sam laptop łapie Wi Fi gdzie indziej (np. u sąsiadów), ale u mnie nie chce. To znaczy odnajduje tą sieć Wi Fi, łączy się z nią, ale jest brak dostępu do internetu. Jednak mam do niego dostęp gdy podłącze się przez Ethernet. Dziwna sprawa. Gdy chcę sprawdzić problem, dostaję komunikat "Połączenie miedzy punktem dostępu routerem lub modemem kablowym a internetem zostało przerwane"
Jak więc mam złapać Wi Fi na tym laptopie? Co jest przyczyną tego problemu. Nie wydaje się to być winą komputera (gdyż tak jak powiedziałem wyżej), ale też jakby nie winą routera (bo wszystkie inne urządzenia łączą się z internetem).

politolog
komentarz
komentarz

Który Windows jest zainstalowany na tym laptopie ? Pokaż screeny jak on ,, wyszukuje sieci ,, oraz ipconfig/all .

b3b3b3
komentarz
komentarz

Sprawdź w ustawieniach Routera LTE, czy nie ma ograniczenia na ilość użytkowników i/lub spróbuj zmienić kanał wi-fi

  • 3 tygodnie później...
kołysanki
komentarz
komentarz

może się okazać że jest coś zepsute

why not try these out

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.