x-kom hosting

Wymiana grafiki a dwie karty graficzne

jakubwilczek
utworzono
utworzono

Witam, 

jestem posiadaczem karty graficznej msi 970A-G43 oraz karty graficznej VTX Radeon R9 270x 2GB. Wraz ze zbliżającą sie premierą Fify 18 zdałem sobie sprawę że bede musiał pomyśleć nad wymiana starej karty graficznej lub dokupieniem drugiej. I tu rodzi się moje pytanie czy w ogóle do mojego zestawu mogę dokupić druga kartę graficzną? Czy ma to sens? A może najlepszym wyjściem będzie pozbycie się tej i kupno nowej, może ma ktoś jakaś sprawdzona. 

Dziękuje za odpowiedź. 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

W dwie karty można się bawić, ale przy topowych kartach jak gtx 1080/Ti, więc raczej nie ma sensu.

Z tego co widziałem r9 270x jest w zalecanych do fify 18, więc w razie nie wydalania karty możesz ją podkręcić, natomiast gdy wciąż to będzie mało wtedy przyjdzie czas na zmianę. Więcej o realnych wymaganiach będziemy wiedzieć po premierze.

A jaki masz CPU? bo on może być większym problemem

  • Dziękuję 1
jakubwilczek
komentarz
komentarz

Procesor: AMD FX-9370 Eight- Core 4,40 GHz i 8GB RAM 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.