x-kom hosting

Po kilkunastu minutach grania, komputer się freezuje na kilka sekund

Turbo6
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, jakiś czas temu składałem kuzynowi komputer z podzespołów poniżej. Początkowo do niego miał GTX 750Ti 4GB(tam problem też występował). Później stwierdził że dokupi do tego GTX 970 od MSI- to nie zmieniło nic.

Teraz może opiszę problem: mianowicie podczas jakiejś rozgrywki (po ok. 20min) gra czasem freezowała do kilku sekund po czym wszystko było ok. Po pierwszym freezie podczas rozgrywki działo się to coraz częściej. Nie jest to na 100% wina zbyt niskich FPS itd. Problem  pojawia się głównie w Forzie Horizon 3 oraz GTA 5.

Co już próbowaliśmy zrobić:

-miał stary dysk- na nim też były problemy, stąd wymiana na nową Toshibę P300 1TB

-testowanie karty graficznej na moim PC- zero problemów u mnie- to występowało tylko u niego

-przełożenie ramu do innego slotu- 0 efektu.

-reinstall sterów do grafiki

Nie wiem co dalej z tym można zrobić. Jeżeli ktoś miałby jakiś pomysł proszę o pomoc.

System to Windows 10

Procesor AMD Ryzen 5 1600, 3.2GHz, 16MB (YD1600BBAEBOX)
Płyta główna Asus PRIME A320M-K, A320, SATA3, USB3.0, DDR4, uATX (90MB0TV0-M0EAY0)
Pamięć HyperX Fury DDR4, 8GB, 2666MHz, CL15, czarne (HX426C15FB/8)
Zasilacz SilentiumPC Vero L2 500W (SPC164)
Obudowa BitFenix Nova (BFX-NOV-100-KKWSK-RP)

+ GTX 970 MSI + P300 1TB

Edytowane przez Turbo6

Turbo6
komentarz
komentarz

Bump

Youki
komentarz
komentarz

BIOS aktualny?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.