x-kom hosting

Monitor do grania i Filmów

ucizze
utworzono
utworzono

Witam jak w temacie jestem kompletnie zielony. Monitor ma słuzyć do grania i oglądania seriali filmów wygląda to tak że mam monitor około 1,5 m od siebie ponieważ leże na łóżku a jego mam w nogach i tu pytanie zastanawiam się albo nad 27 albo 29 cali bo 32 chyba za wiele. Dodam że na czasie dojdzie ps4 i będzie używana do grania we 2 osoby.  Myślałem na Monitor LED AOC I2781FH IPS 27'' FullHD HDMI D-Sub cena 850zł lub Monitor 27'' AOC E2770SH FullHD HDMI DVI 1ms cena 700zł  lub Monitor LG 29UM58 29 LED IPS 21:9 2xHDMI ultrawide -890 tu aż 29cali. Czy może jakiś TV 30-32 calowy w podobnych cenach. Jeśli jego przeznaczenie jest gry/filmy. Prosze o pomoc temat dla mnie całkiem ziielony

Youki
komentarz
komentarz

Ile masz do wydania max, 1000 zł?

ucizze
komentarz
komentarz

tak dokładnie nie więcej niż 1000 najlepiej by było w 800 się zmieścić ale do 1000 mogę dać.  Ale też zastanawiam się nad rozmiarem nie chcę potem żałować że mógł być większy obecnie mam SYNCMASTER ex1920 Samsung. I też czy może jednak TV bo taniej wychodzi niż monitor o wiele. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.