x-kom hosting

Biblioteki C++

Yorweth
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, mam szybkie pytanie co do pobierania bibliotek MV C++

otóż mam ich kilka wersji na komputerze, 2008 i wersje 9.00.... coś tam coś tam i kilka która się różni końcówkami, muszę mieć je wszystkie czy tylko tą najnowszą? 

Na jakiej stronie mogę znaleźć ich rozpiskę oraz żebym mógł pobrać wszystkie części? Patrzyłem na stronie MS ale to jest tak cholernie niepoukładane, że nie idzie nic ogarnąć. 

Mam też wersje 2013 i 2017, chciałem zainstalować 2015 ale wyskakuje mi błąd że już jest na komputerze i nie mogę, czemu? Najnowsza wersja Ma je wszystkie czy jak? 

 

A jeszcze jedno ważne pytanie jakie pobierać,  Redistributable, minimum runtime czy additional runtime? 

Ja mam tylko te pierwsze, dziewczyna ma wszystkie i ona ma problemy z włączeniem rzeczy bo brakuje jej bibliotek a ja nie. Ja mam system 32, ona 64

 

z tego co patrzyłem wersje runtime są tylko dla systemu windows 8.1, to prawda?

Edytowane przez Yorweth

Youki
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Yorweth napisał:

coś tam coś tam i kilka która się różni końcówkami, muszę mieć je wszystkie czy tylko tą najnowszą? 

Każdy program może wymagać innej wersji, często usuwamy programy z których już korzystamy, ale biblioteki zostają.

 

Yorweth
komentarz
komentarz

Ok wielkie dzięki + 

Już w większości ogarnąłem biblioteki na kompie dziewczyny, problem stanowił windows update, który za każdym razem po wgraniu c++ 2017 chciał się zaktualizować i coś zmieniał te pliki, z tej przyczyny programy nie chciały ruszać. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.