x-kom hosting

2 routery, 2 rozne sieci a dziwne wyniki

yug00
utworzono
utworzono

Czesc, mam nadzieje ze w dobry dział celowałem, a po tak dziwnym problemie, sam nawet nie wiem gdzie dokładnie zwrócić się z tym o pomoc.

Mieszkam w Gliwicach na ulicy związkowej i jedyną opcja dla mnie internetu jest Router/Modem (mam laptopa) LTE. Ciągle jechałem na LTE z play (100gb za 45zl /pakiet) 
modemem SAMSUNG GT-b3800 - do momentu aż nie zauwazyłem ciaglych lagow w grze, problemow z netem. Odziwo lampka na nim sygnalizowala siec 3g. Okazało się ze ciagle majac go podpietego do pradu spuchnela mim w nim bateria, więc pomyślałem że wezme cos innego - z Plusa - w koncu kazdy tak zachwala. Wzialem na okres probny (dzis mija 5 dzien) router ZTE MF971V z kartą LTE od nich no i się wkurzyłem. W grze na której mi zależy mialem jakies 50 ms (ehh ten LTE) zmienilem router, niby na nowszy a tutaj jakies 70+ ms ciagle. Jak podpialem ladowarke z tego ZTE do Samsunga, nagle diody swiecily normalnie - chodzil lepiej - tak jak keidys mimo tej grubej baterii

Chce zdobyć jak najlepszy ping w grze i najchętniej to bym ten router z plusa zostawil, moze i drozej wychodzi, ale ma ladny interfejs, jest noweszej generacji i moj niby do 100mb mogl odbierac a ten z plusa do 300. 

Gdy do NOWEGO routera przełożyłem starą kartę z PLAY - internet działał tak - jak na starym routerze wiec to nie on ograniczał ping to troche się zdziwiłem bo mimo że plej jednak wygrał to miał podobną siłe sygnału.

Macie jakiś pomysł jak podrasować tego plusa żeby wygrał z tym plejem ? Przeszedłbym na niego najchętniej, no ale wiadomo - ping wazniejszy  ;P 
Moze jakies antenki? Aczkolweik zielony i nie bardzo wiem co i jak. DO samsunga nie wejdzie zadna

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jak gry online to najlepiej kabel, Neostrada, kablówka, światłowód.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.