x-kom hosting

Monitor 144hz

CrashNSane
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Poszukuję dobrego monitora 144hz i na oku mam:

https://www.morele.net/monitor-asus-rog-strix-xg27vq-978111/

Kartę mam gtx 970, ale nie zależy mi na gsync "rozrywanie" ekranu nigdy mi nei przeszkadzało wręcz rzadko je zauważałem, (a gsync podnosi cenę do granicy absurdu imo) Chyba, że jakieś warte uwagi w tej cenie i o ile w tej cenie wgl warto,

Czy ten monitor będzie w porządku? Obecnie mam Dell p2414h, ale to jednak tylko 60hz

Więcej niż 2k wydawać raczej  nie chcę,

Pozdrawiam i czekam na pomoc ;)

Edytowane przez CrashNSane

Youki
komentarz
komentarz

Jak blisko siedzisz monitora?  27 i FHD to ogólnie dość kiepskie połączenie w praktyce, szczególnie przy połączeniu z matrycą TN ;)

 

CrashNSane
komentarz
komentarz (edytowane)

Faktycznie spory, a czy siedzę blisko to powiedzmy na odległość wyprostowanej ręki? +/- (wiem precyzja ;D) a ten asus to nie VA?

 A co z https://www.komputronik.pl/product/330500/acer-predator-xb241hbmipr-1ms-144hz-g-sync-.html ? Widzę, że przeceniony sporo

Edytowane przez CrashNSane
Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie OK, z G-Sync w podobnej kwocie także jest AOC G2460PG.

mastik
komentarz
komentarz

Asus ROG STRIX XG27VQ to bardzo dobry wybór dla gracza. Na plus dobre wykonanie, podświetlanie, jakość obrazu i dużo możliwości kalibracji ustawieniami, tak żebyś dostosował obraz pod siebie.

CrashNSane
komentarz
komentarz

Kupiłem Acer XB241HB i jestem zadowolony 180hz, dobre kolory, kąty widzenia jak na TN przystało kiepskie ale nie przeszkadza mi to.

Jednak z jakiegoś powodu monitor nie wykrywa ps4 pro i jest to denerwujące ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.