x-kom hosting

Monitor 400-500 zł

xXormer
utworzono
utworzono

Jaki monitor byście polecili w przedziale cenowym 400-500 zł. Głównie używany do grania i oglądanie filmów.

 

Youki
komentarz
komentarz

Dorzuć te 30-40 zł do LG 24MP48HQ-P. 24 cale, matryca IPS. 

xXormer
komentarz
komentarz
22 godziny temu, Youki napisał:

Dorzuć te 30-40 zł do LG 24MP48HQ-P. 24 cale, matryca IPS. 

Na pewno tani IPS będzie dobry?  Czytałem, że te matryce mają większy czas reakcji, to do grania było by chyba tak średnio. Nie wiem jak duże to ma znaczenie.

Youki
komentarz
komentarz

Stricte do grania w tak niewielkim budżecie i tak nic sensownego nie znajdziesz.

xXormer
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Youki napisał:

Stricte do grania w tak niewielkim budżecie i tak nic sensownego nie znajdziesz.

https://saturn.pl/komputery-i-tablety/monitor-lg-24mp48hq-p?querystring=lg 24

 

Czy to jest ten sam monitor co z twojego linku nazwa ta sama tylko podstawka inna i nie jestem pewien?

Youki
komentarz
komentarz

Ten sam.

 

xXormer
komentarz
komentarz
7 godzin temu, Youki napisał:

Ten sam.

 

Kupiłem ten monitor i wszystko jest ok oprócz tego, że podczas oglądania filmów gdy jest jakaś ciemniejsza scena to czasem monitor jakby robił się dużo ciemniejszy a potem wraca do normalności. Jakieś porady? Można to naprawić przez zmianę jakiś ustawień?

Youki
komentarz
komentarz

Wejdź w ustawienia OSD i poszukaj opcji EcoMode czy coś.

 

xXormer
komentarz
komentarz
17 minut temu, Youki napisał:

Wejdź w ustawienia OSD i poszukaj opcji EcoMode czy coś.

 

 

Trochę się pobawiłem z trybami i ustawienie trybu cinema pomogło.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.