x-kom hosting

Program monitorujący klawiaturę

Kapi
utworzono
utworzono

Witam.

Poszukuję prostego, bezpłatnego i bezpiecznego programu monitorującego klawiaturę, tzn. zapisującego wszystkie znaki wpisywane na klawiaturze mojego komputera. Rozglądałem się po sieci, ale wszystkie programy są albo strasznie drogie albo marnej wiarygodności. Nie chciałbym też sobie przy okazji zainstalować czegoś, co wysyłałoby informacje do osób trzecich, bo to o moje bezpieczeństwo chodzi przecież. Inna sprawa, że zazwyczaj takie programy są blokowane przez antywirusy, a ja potrzebuję bezpiecznego i prostego programu a nie nie wiadomo jakiego keylogera. Zna ktoś taki wiarygodny program? Właściwie to nie rozumiem, dlaczego jest aż taki problem aby go znaleźć, bo przecież są różnego rodzaju skomplikowane programy do nagrywania obrazu, dźwięku, i ogólnie do wielu innych zastosowań, które są darmowe i bezpieczne, a taki, który zapisałby po prostu wciśnięte przyciski stwarza taki problem...

Bish
komentarz
komentarz

Bo to jest nisza na której się zarabia, albo wywalisz kasę i dostaniesz to za co płacisz, albo znajdziesz coś darmowego co będzie gniotem. Albo, albo.

Piraconych wersji keyloggerów nie radzę, bo nigdy nie wiadomo, czy program nie jest zbindowany z jakimś trojanem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.