x-kom hosting

Wyszukiwanie sieci internetowej - problem

fajnymarcin0
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem. Po pierwsze chciałem zaznaczyć, iż mam system operacyjny Windows 7 premium (64 bitowy), którego używam już grubo ponad dwa lata. Dotychczas nie było żadnego problemu.

            Kilka dni temu akurat po powrocie z urlopu tradycyjnie włączyłem komputer i pojawił się mały problem. Znajdująca się  w prawym dolnym rogu ikonka monitora odpowiadająca za wyszukiwanie sieci internetowej (połączeń) dotychczas nie sprawiała problemu. Natomiast kilka dni temu niebieskie kółeczko, oznaczające szukanie sieci zaczęło kręcić się dość długo. Czasami oznacza to konieczność zresetowania komputera i wówczas po resecie już bez większego problemu po mniej więcej 30  sekundach - 1 minucie ekranik robi się zdolny do połączenia, pokazując żółty trójkąt lub czerwony przekreślony x. Chciałbym zaznaczyć, iż posiadam neostradę o szybkości 20 mb i modem Zte. Nigdy nie miałem takiego problemu i zastanawiam się co może go powodować. Wczoraj wyłączyłem wyszukiwanie sieci ponieważ i tak łączę się poprzez neostradę i na chwilę zadziałało, ale teraz znowu problem wrócił.  Zaznaczam raz jeszcze, iż przez ponad dwa lata nie miałem takiego problemu (przez cały czas mam ochronę antywirusową i nie powodowało to problemów). Czy ktoś ma jakiś pomysły jak to rozwiązać, a może ma to jakiś związek z ostatnią aktualizacją Windowsa 7 sprzed kilku dni? Po prostu przez to szukanie wiesza mi komputer. Dzięki za sugestie. Na załączonym zdjęciu widać zresztą, że neostrada łączy się bez problemu, jak już ekranik przestanie kręcić kółko. 

IMG-20170831-00776.jpg

fajnymarcin0
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi. Już sam naprawiłem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.