x-kom hosting

Problem z czcionką

Bartjek
utworzono
utworzono

Witajcie, mam problem z czcionkami. Podczas odinstalowywania gry, miałem problem z 5 plikami, były to czcionki, dopiero unlockerm udało mi się je usunąć. Ogólnie to usuwałem dzisiaj dużo rzeczy z komputera, jednak nic co mogło (przynajmniej tak mi się wydawało) mieć wspólnego z systemem. Wszedłem na internet i zauważyłem dziwną zmianę czcionki, występuje ona na niektórych stronach np. google, fb, wikipedia. Wiecie jak ustawić poprzednią czcionkę? Zainstalowałem pakiet czcionek, bo nie wiedziałem które usunąłem, jednak kompletnie nie wiem gdzie mam to zmienić.

 

Korzystam z Windowsa 7 i Google Chrome.

Wrzucam dwa screeny do podglądu. 

1.png

2.png

Bish
komentarz
komentarz
Cytuj

It must be related to your hiDPI settings. Try adding the following to your Chrome shortcut. Right click on the Chrome Shortcut, go to properties and add the following line after chrome.exe in the Target Box:
/high-dpi-support=1 /force-device-scale-factor=1

Spróbuj tego.

Bartjek
komentarz
komentarz

Akurat wszedłem aby napisać, że to rozwiązałem, ale dzięki za pomoc. :) 

Zainstalowałem grę, przerzuciłem zawartość folderu "fonts" do czcionek systemu, potem musiałem przestawić kolory bo mi się pozmieniały.

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.