x-kom hosting

Poszukuję telefonu o bardzo pojemnej baterii

Atryda
utworzono
utworzono

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Poszukuję telefonu z bardzo dużym akumulatorem. Dużo podróżuję na łono natury i powerbanki zaczynają mnie już denerwować. Ogólnie to potrzebuję telefonu z androidem z bardzo pojemną baterią w cenie do 1000 zł. Mam już kilka swoich typów. Jeden z nich to Oukitel K10000 Pro. Co o nim sądzicie? Link Poniżej.

 

https://kataloggsm.pl/oukitel-k10000-pro-nadchodzi-krol/

 

Czekam na jakieś inne wasze propozycje. Telefon nie musi być z oficjalnej dystrybucji w Polsce. Mogę zamówić na Gearbest albo Aliexpress.

Youki
komentarz
komentarz

Do czego ma Ci służyć, czego wymagasz?

piwot
komentarz
komentarz

Ten Oukitel jeśli chodzi o baterie zbiera bardzo dobre opinie, ponoć wytrzymuje lekko kilka dni i jest solidnie zbudowany ale i bardzo ciężki.

 

Może nie jest Ci potrzebne az 10k mah, lenovo ma modele z 5kmah, a Redmi note 4 z 4100mah wytrzymuje lekko cały dzien nawet przy gps w terenie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.