x-kom hosting

3500zl

Bojd
utworzono
utworzono (edytowane)

Szukam komputera do szkoly ogolnej. Jak i do grania w jakies nowsze tytuly i multimedia. Moj bidzet to okolo 3500zl.

Moja propozycja to coa takiego

http://www.morele.net/inventory/info/iKJNCG/ 

Ewentualnie jezzcze system windows 10 bym chcial tylko nie wiem jak to z tymi licencjami OEM 

Edytowane przez Bojd

Youki
komentarz
komentarz

Zestaw bez sensu, a system to koszt 450 zł, bo tyle kosztuje obecnie wersja BOX.

Pod jaki monitor ma być zestaw?
 

Bojd
komentarz
komentarz

Aktualnie jestem na wakacjach. Ale monitor lg 24' fhd

Youki
komentarz
komentarz

Kwestia czy posiada jakieś cyfrowe złącze.

Mocno śpieszy Ci sie z zakupem?

 

Bojd
komentarz
komentarz

Tak. Mam okazje go kupic teraz w najblizszym czasie . Tak ma zlacze HDMI

Bojd
komentarz
komentarz
20 godzin temu, Youki napisał:

Kwestia czy posiada jakieś cyfrowe złącze.

Mocno śpieszy Ci sie z zakupem?

 

Dal bys rade dzis cos podeslac musial bym to w tym tyg zamowic

HeZen
komentarz
komentarz

https://www.morele.net/inventory/info/7Sm1Nu/ chyba bedzie ok dobra plyta da rade z jakims oc i dobra sekcja zasilania proc 6/12 rdzenie/watki 8 gb ram w 2 kostkach z dobrym taktowaniem moze byc problem maly z dolozeniem ramu bo taktowania moga ci spasc ale na start lepiej miec w dual channel kart graficzna jest w miare ok bedzie mozna kiedys zmienic ale szalu nie robi ale nie warto chyba oszczedzac na innych podzespolach wzgledem karty bo najszybciej sie starzeje obudowa z piwnica i 2 wentylatory w zestawie zasilacz chaty ci nie spali i bedziesz mial zapas mocy dysk wd 1 tb dobrej firmy i najwazniejsze windows 10. ;) niestety bez ssd

 

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Bojd
komentarz
komentarz

Zapomnialem dodac ze interesowal by mnie prosesor od Intela. Niee mam jakos przekonania do AMD

HeZen
komentarz
komentarz

Poki co to ryzen zgniata i5 ma tez wiecrj rdzeni co moze sie przydac w przyszlosci 6/12 a nie 4/4 ryzen jest chyba troche slabszy w single core pozatym teraz jak chcesz kupic cos z intela to musisz czekac na 8 generacje bo one bd mial i5 6/6 a i7 6/12 rdzen/watek a to dopiero raczej poczatek nowego roku a co najwazniejsze beda one na nowej podstawce i RACZEJ nie kompatybilne z wczesniejszymi mozesz sobie poczytac w internecie o 8 generacji ale moim zdaniem 7 generacja umiera i nie ma co w nia inwestowac bo zaraz wyjda nowe mocniejsze. To tylko moje zdanie

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.