x-kom hosting

(HyperX + ALC 887)Przebywający co jakiś czas dźwięk z integry

Turbo6
utworzono
utworzono

Cześć, od jakiegoś czasu zauważyłem że w różnych odstępach czasu np. 10, czasem nawet 60min przerwie mi dźwięk w słuchawkach na jakieś 2 sekundy. Mam HyperX Cloudy 1 i wiem że to nie ich wina bo gdy podłącze je do przedniego panelu obudowy wszysko jest ok, jednak nie lubię mieć dużo kabli na wierzchu przez co po prostu mi to przeszkadza. Dodam że w tym czasie nic nie spadlo itd i nie było ruszane. Stało się to samo z siebie. Co już zrobiłem w kierunku rozwiązania problemu:

-przedmuchanie Jacka - 0 efektu

-reinstall sterów od dźwięku- problem ustal na 1 dzień potem znowu to samo

-próba założenia jakichś przedłużek od kabli HyperX- dalej to samo

Wie ktoś może co się mogło stać i jak to naprawić? Pozdrawiam

Reszta mojego configu w opisie.

 

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

 

 

szagus
komentarz
komentarz

Może to być wina jakiegoś problemu z tylnym panelem (drobne uszkodzenie) albo coś systemowego (np. wina Win 10) - bardzo ciężko powiedzieć. Obstawiałbym to pierwsze, naprawiać się raczej nie opłaca, można reklamować, ale jest spore ryzyko, że serwis stwierdzi, że wszystko jest OK, a ty zostajesz bez płyty głównej na parę tygodni...

Turbo6
komentarz
komentarz

Reklamacja raczej odpada bo nie zamierzam być bez kompa przez miesiąc, już taniej mi wyjdzie kupno jakiejś karty dźwiękowej. Jest coś tańszego godnego polecenia?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

szagus
komentarz
komentarz

Do tych słuchawek świetnie się nada Asus Xonar DGX, jakość dźwięku uległa by poprawie. Wszystko co tańsze to jakość dobrej intergry.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.