x-kom hosting

Jak zarobić bez żadnej wiedzy, doświadczenia i będąc niepełnoletnim w IT

Tymecki
utworzono
utworzono

Witam, tak jak w tytule jestem niepełnoletni i koniecznie chiałbym zarobić jakiś grosz, poprzez "komputer"... Tj. poprzez internet i nie tylko. Nie jestem w stanie sprecyzować co dokładnie chciałbym robic. W przyszłości chciałbym pracować jako programista, po paru podejściach znowu wznawiam naukę, ale z tym co umiem to nic nie zrobię :/  Nie musi to być konkretnie związane z IT, np, zastanawiałem się czy nie mógłbym pisać jakichś tekstów (portale o grach) Zdaję sobie sprawę, że trudny to temat, zwłaszcza jeśli chodzi o jakieś zarobki, gdy prawie nic nie umiem. Dlatego głównie chciałbym posłuchać waszych propozycji, jeśli takowe macie, ewentualnie może bym się komuś do czegokolwiek przydał - w jakiejś zdalnej współpracy, nwm cokolwiek. Wybaczcie dosyć chaotyczny styl pisania. Przy okazji możecie napisać coś o kopaniu kryptowalut - czy to rzeczywiście się jakoś opłaca, ewentualne problemy, itp.

 

piwot
komentarz
komentarz

zarabiam.com i make-cash.pl poczytaj na tych forach, a na pewno coś zarobisz ;)

DiMateo
komentarz
komentarz

W kopanie kryptowalut warto się bawić o ile masz kartę z wysokiej półki.

Tymecki
komentarz
komentarz

no mam GTX 1060 6GB. Mógłbyś troche nakierować co i jak ? Ile przez tydzień do portfela by wpadło ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.