x-kom hosting

4500 jednostka + monitor do gier.

Szafran85
utworzono
utworzono

Witam. Jak w tytule, potrzebuję zestawu głównie do gier. zastanawiam się też nad drugim dyskiem SSD na system i gry. Posiadam stary monitor LG 21' ale sprzed 5 lat i raczej się nie nada.

Co do nowego monitora to im większy tym będzie fajniej :), ale w granicach rozsądku i dobrych proporcji cenowych z resztą zestawu.

 

Stary zestaw w całości został odsprzedany, więc posiadam jedynie klawiaturę, mysz i głośniki.

 

Już kilka razy skorzystałem z waszych rad i jestem do dzisiaj zadowolony, tak że jestem pewny że coś pomożecie.

Youki
komentarz
komentarz

Z systemem czy bez?

Ile masz mniej więcej do wydania na monitor?

Szafran85
komentarz
komentarz

Bez systemu. A budżet na monitor mieści się w tych 4500zl.

Youki
komentarz
komentarz

W ten sposób. Tak czy inaczej poczekaj przynajmniej do prezentacji Coffe Lake. ;)

Szafran85
komentarz
komentarz

To znaczy?

xLord Raydenx
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Szafran85 napisał:

To znaczy?

Do jutra

Szafran85
komentarz
komentarz

I jak Panowie, czy też Panie. Pomożecie? :-)

Youki
komentarz
komentarz

Używany CPU wchodzi w grę?

 

Szafran85
komentarz
komentarz

Wolę wszystko nowe. Zależy mi na gwarancji i spokoju przynajmniej przez dwa lata.

Youki
komentarz
komentarz

AMD Ryzen 5 1600

Asus B350 Prime Plus

A-DATA 8 GB 3000 MHz CL15

GoodRAM Iridium PRO 240 GB

Toshiba 1 TB 7200 RPM SATA 600

Zalman Z3

SilentiumPC Vero L2 500W

Palit GTX 1060 6 GB Dual

Razem 3868 zł

 

Zestaw z wydajnym 6 rdzeniowym procesorem, przyzwoitą płytą główną w formacie ATX z 4 złączami na RAM oraz 8 GB wysoko taktowanych pamięci z możliwością rozbudowy. Taka wartość na początek powinna wystarczyć, w najbliższym czasie dokupisz kolejną kostkę. Wydajny SSD na system i programy objęty 5 letnią gwarancją oraz klasyczny HDD o pojemności 1 TB na dane.  Do tego układ graficzny z pół-pasywnym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją producenta

Jeśli chodzi o monitor to kierowałbym się ku AOC I2481FHX z 24 calową, przyzwoitą matrycą IPS w tej cenie. 

  • Dobra wypowiedź 1
Szafran85
komentarz
komentarz

Fajnie się to komponuje. Wielkie dzięki :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.