x-kom hosting

Jaki monitor

CompProj
utworzono
utworzono

Witam mam na oku dwa monitory. Mianowicie http://allegro.pl/zakrzywiony-samsung-c24f390fhux-va-4ms-dla-graczy-i6237080995.html?fromVariant=6623206480   i     http://allegro.pl/iiyama-g2530hsu-b1-black-hawk-25-1ms-gw-0-pixeli-i6852985117.html            lecz nie wiem który wybrać dodam też że gram w wymagająće gry. Doradzcie ten Samsung jest zakrzywiony a Iiyama nie i ma tam jakies nowe technologie ale za to iiyama ma 12000000:1 i 1ms a Samsung 10000000:1 i 4ms. Kompletnie nie wiem który bedzie lepszy

Youki
komentarz
komentarz
15 minut temu, CompProj napisał:

ma 12000000:1

Na to nie zwracaj kompletnie uwagi.

O jakie konkretnie gry chodzi, ile masz do wydania?

CompProj
komentarz
komentarz

No Gta 5 wiedźmin 3 itp.  Tak do 700zł akurat one się mieszczą. I który z nich lepszy?

Youki
komentarz
komentarz

Żaden z tych. W tej cenie popatrz na AOC i2481FHX na matrycy IPS z przyzwoitym pokryciem barw oraz szerokimi kątami widzenia. 

http://www.komputronik.pl/product/317884/aoc-i2481fxh.html

CompProj
komentarz
komentarz

Ale tak wogule AOC co to za firma nigdy o niej nie słyszałem czy ona jest dobra ?? A po drugie Samsung ma również 4ms   kontrast statyczny 3000:1 a aoc tylko 1000:1   plus jeszcze Samsung jest zakrzywiony.

Youki
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, CompProj napisał:

plus jeszcze Samsung jest zakrzywiony

To nie jest żaden plus.

 

CompProj
komentarz
komentarz

To powiedz mi z tych trzech o co chodzi bo samsung ma led,va  iiyama ma led,tn a AOC ma LED,IPS    podobno ten VA jest lepszy od ips

Youki
komentarz
komentarz

Każdy monitor ma podświetlenie LED'owe.

Reszta to rodzaj zastosowanej matrycy.

 

 

CompProj
komentarz
komentarz

To tak ostatecznie jakbyś miał podsumować ale nie licząc tego AOC tylko Samsung czy Iiyama ?? Który bardziej sprawdzi się w grach i który bedzie lepszy?

Youki
komentarz
komentarz

Ani ten ani ten.

Samsung nie ma dobrych monitorów, szczególnie w tej cenie.

ireq
komentarz
komentarz

Jak bym miał wybierać z tych dwóch to prędzej wziąłbym iiyamę. Iiyamę mam już drugą i jak do tej pory dobrze służy, nigdy nie miałem z nią problemów. Poza tym ten g-master jest typowo pod gry, jeśli nie jesteś jakimś koneserem ekstra obrazu to spokojnie ci taki monitor wystarczy. Mimo że to TN to obraz jest całkiem niezły, to nie jest jakiś zwykły szajs za przeproszeniem. Jasne, dla kogoś kto ma na biurku monitor za 2-3k to ten Black Hawk może nie będzie czymś zachwycającym, ale w tym przedziale cenowym jest moim zdaniem spoko. A tego sprzedawcę iiyamy to kojarzę, bo już u nich kupowałem. Trzeba się nastawić na szybką przesyłkę, bo się uwijają z zamówieniami :P Widzę, że gogle vr dorzucają do monitorka, fajnie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.