x-kom hosting

Zasilacz i Gigabyte Radeon R7 360OC 2GB DDR5 128 bit

qwedc
utworzono
utworzono
Gigabyte Radeon R7 360OC 2GB DDR5 128 bit 
 z procesorem i5 4460 3.2 Ghz
na zasilaczu  300W da rade ?  
 
 
 
i jedno dodatkowe. czy powyższa karta wejdzie mi na tą płytę : 

bemol911
komentarz
komentarz

Do płyty pasować będzie ale twój zasilacz nie ma odpowiedniego okablowania do tej karty. 

 

Za ile chcesz kupić tego Radeona ? poniżej 500zł możesz kupić nowego GTXa 1050 do którego twój zasilacz będzie ok. 

qwedc
komentarz
komentarz
25 minut temu, bemol911 napisał:

Do płyty pasować będzie ale twój zasilacz nie ma odpowiedniego okablowania do tej karty. 

 

Za ile chcesz kupić tego Radeona ? poniżej 500zł możesz kupić nowego GTXa 1050 do którego twój zasilacz będzie ok. 

mam budżet 450-500 PLN

 

nie będzie problemów z dostarczeniem energi do gtx'a ?

bo 300W wydaje się za mało

Youki
komentarz
komentarz

Do 1050 nie będzie.

 

qwedc
komentarz
komentarz

ok.

 

 

która wersja karty będzie lepsza ? 

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-2g-oc-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-d-dp-box-975442/

czy

https://www.komputronik.pl/product/358011/msi-geforce-gtx-1050-2gb-gt-lp.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo

Jest jakaś znacząca różnica ? 

Zależy mi też aby karta była mała do mojej obudowy , nie znalazłem informacji na temat wymiarów karty , może źle szukam.

Zależy mi na długości od śledzia w głąb około 15-18 cm max 

a szerokość 13 cm 

 

Youki
komentarz
komentarz

Wersja LP a 182 mm.

qwedc
komentarz
komentarz

ok dzięki 

jutro odkręcę blaszaka i zrobię pomiary czy wejdzie .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.