x-kom hosting

Zmiana liczby rdzeni procesora

adrian6767
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Tematy podobne może i już były, ale ja nie zdołałem odnaleźć dokładnej odpowiedzi na mój problem, a chciałbym zaznaczyć, że jestem zielony jeśli chodzi o komputery.

Zmieniłem liczbę rdzeni procesora na starym komputerze z 1 na 2, po czym uruchomiłem go  ponownie. No i tu się zaczyna kłopot, ponieważ zaczął pojawiać się blue screen. Uruchamianie w trybie awaryjnym nie pomaga bo skutek jest ten sam co przy normalnym uruchamianiu.

 

Bardzo proszę o pomoc najlepiej krok po kroku. Na komputerze zostały ważne dla mnie pliki.

Edytowane przez adrian6767

Bish
komentarz
komentarz

Jaki procesor dokładnie?  W jaki sposób zmieniłeś ilość rdzeni?

 

Pliki nie znikną, są zapisane na dysku. Wystarczy go podpiąć pod innego kompa i zgrać co ważniejsze.

adrian6767
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że to był AMD Athlon II X2 265. Nie jestem pewien bo to bardzo stary komputer.

Ilość zmieniłem: komenda msconfing > rozruch > opcje zaawansowane > i tam zaznaczyłem liczbę rdzeni na 2.

 

Jest możliwość, żeby przywrócić samemu poprzednie ustawienie, czy już nic nie da się zrobić?

Bish
komentarz
komentarz

No to masz coś walnięte, system powinien normalnie wstać po tym. Jaki masz system? Masz recovery? płytkę z systemem? cokolwiek?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.