x-kom hosting

Czy Playerunknown’s Battlegrounds pójdzie mi?

krzychuuuu
utworzono
utworzono

Witam.Czy Playerunknown’s Battlegrounds pójdzie mi na tym kompie? Na jakich ustawieniach i  ile fpsów będę miał?

Specyfikacja :

procesor : i7 860 podkręcony z 2.8 Ghz na 3.6 Ghz
płyta główna :  Asrock555M
zasilacz : Silentium PC Vero L2 600 W
karta graficzna: geforce gtx 1060 6 gb g1 gaming
Ram : 8 gb firmy hyperX 2400 mhz.

 

 

ghuluzmc
komentarz
komentarz

Pójdzie spokojnie. Ile fpsów będziesz miał, to musiałbyś sobie popatrzeć testy na YouTube tego procesora w tej grze. Ale na pewno pójdzie. Na minimum wymaga I3, co prawda nowsza o wiele, ale Twoja I7 da rade

krzychuuuu
komentarz
komentarz
Pójdzie spokojnie. Ile fpsów będziesz miał, to musiałbyś sobie popatrzeć testy na YouTube tego procesora w tej grze. Ale na pewno pójdzie. Na minimum wymaga I3, co prawda nowsza o wiele, ale Twoja I7 da rade
Na yt właśnie nie znalazłem nic.Myślisz,że 60 fpsów utrzyma?

Wysłane z mojego Paris_X przy użyciu Tapatalka

ghuluzmc
komentarz
komentarz
3 minuty temu, krzychuuuu napisał:

Na yt właśnie nie znalazłem nic.Myślisz,że 60 fpsów utrzyma?

Wysłane z mojego Paris_X przy użyciu Tapatalka
 

Ciężko mi powiedzieć, bo nie grałem w tą grę i nie znam jej optymalizacji. Oprócz procesora wszystko podoła. Ta i7 mimo, że jest stara, to chyba powinna sobie poradzić żebyś płynnie pograł

krzychuuuu
komentarz
komentarz
Ciężko mi powiedzieć, bo nie grałem w tą grę i nie znam jej optymalizacji. Oprócz procesora wszystko podoła. Ta i7 mimo, że jest stara, to chyba powinna sobie poradzić żebyś płynnie pograł
W sumie zdecydowananie wygrywa z ta i3 nawet bez podkręcenia zdecydowanie a co dopiero z...
Mam nadzieję,że na średnich będę miał stałe 60 klatek.

Wysłane z mojego Paris_X przy użyciu Tapatalka

ghuluzmc
komentarz
komentarz
12 godzin temu, krzychuuuu napisał:

W sumie zdecydowananie wygrywa z ta i3 nawet bez podkręcenia zdecydowanie a co dopiero z...
Mam nadzieję,że na średnich będę miał stałe 60 klatek.

Wysłane z mojego Paris_X przy użyciu Tapatalka
 

Wydaje mi się, że spokojnie 60 klatek będziesz mieć :)

DiMateo
komentarz
komentarz

Zagrasz spokojnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.